Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 



1 2 3 ... 17 18 »


 
09.02.2019р.
                               Атлант (Терешки) - ФК Динамо 4-4 (1-3)

Склад ФК Динамо:  Проков"єв І., Гіренко А., Ворона О.,
 Шпирук П.,  Порубай С., Ліпко А.
        Голи забили: Гіренко А, Порубай С. - 3.


 Злагода (Пальчиківка) - Нива (Коломацьке)           5-4                   

Супрунівка 2 (Супрунівка) - Космос-2 (Тахтаулове)  2-1

 Молодь (Мачухи) - Плоске (Плоске)                       3-6

Тахтаулове (тахтаулове) - Чайка (Судіївка)            11-4               

Бастіон (Мачухи) -  Авангард (Минівка)                   3-1   


                                         ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


МКомандаІВНПР-МО
1 ТАХТАУЛОВЕ660056-1818
2ПРОМІНЬ660035-1518
3ЗЛАГОДА650145-2215
4БАСТІОН741228-2713
5СУПРУНІВКА-2732220-3111
6 АТЛАНТ631231-2610
7 ЧАЙКА630316-199
8ПЛОСКЕ730424-319
9НИВА621322-257
10ФК  ДИНАМО612324-365
11КОСМОС_2711515-253
12АВАНГАРД710611-283
13МОЛОДЬ700720-440



 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 73 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 09.02.2019 | Коментарів (0)




 
03.02.2019р.
                       Нива (Коломацьке) - ФК Динамо 5-3 (4-1)

Склад ФК Динамо:  Проков"єв І., Гіренко А., Березенець А., Ворона О.,
Сіроштан І., Шпирук П.,  Порубай С., Паляниця Б.
        Голи забили: Шпирук П., Березенець А., Порубай С. 

Тахтаулове (Тахтаулове) - Злагода (Пальчиківка)  6-4

Авангард (Минівка) -  Атлант (Терешки)             2-10               

 Промінь ( Ковалівка) Молодь (Мачухи)               7-3

Космос-2 (Тахтаулове) -Бастіон (Мачухи)            6-6        

Плоске (Плоске) - Супрунівка 2 (Супрунівка)        2-3 



 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 44 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 04.02.2019 | Коментарів (0)




 

25.01.2019р.
                       ФК Динамо - Тахтаулове (Тахтаулове) 2-14 (1-6)

Склад ФК Динамо:  Проков"єв І., Гіренко А., Березенець А., Ворона О.,
Сіроштан І., Ліпко А.
        Голи забили: Гіренко А., Березенець А. 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
МКомандаІВНПР-МО
1 ПРОМІНЬ550028-1215
2ТАХТАУЛОВЕ440039-1012
3ЗЛАГОДА440036-1212
4ЧАЙКА530212-89
5БАСТІОН530219-209
6 АТЛАНТ420217-206
7 ПЛОСКЕ520316-256
8СУПРУНІВКА-2512215-285
9НИВА411213-164
10ФК  ДИНАМО411217-274
11АВАНГАРД51048-153
12КОСМОС-251048-173
13МОЛОДЬ500514-310


 Атлант (Терешки) - Нива (Коломацьке)             4-3               

Супрунівка 2 (Супрунівка) Промінь ( Ковалівка)  5-9

 Молодь (Мачухи) - Чайка (Судіївка)                  3-5

Авангард (Минівка) - Космос-2 (Тахтаулове)      2-1        

Плоске (Плоске) - Бастіон (Мачухи)                   4-6 



 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 53 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 26.01.2019 | Коментарів (0)




 
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
МКомандаІВНПР-МО
1 ЗЛАГОДА440036-1212
2ПРОМІНЬ440019-712
3ТАХТАУЛОВЕ330025-89
4ЧАЙКА42027-56
5БАСТІОН420213-166
6 ПЛОСКЕ420212-196
7 СУПРУНІВКА-2412110-195
8ФК  ДИНАМО311115-134
9НИВА311110-134
10АТЛАНТ310213-173
11КОСМОС-241037-153
12АВАНГАРД40046-140
13МОЛОДЬ400411-260


Космос-2 (Тахтаулове) - Атлант (Терешки)        4-0

Тахтаулове  (Тахтаулове) - Нива (Коломацьке) 10-4                  

Чайка (Судіївка) - Супрунівка 2 (Супрунівка)      0-3

Злагода (Пальчиківка) - Молодь (Мачухи)         10-5

Авангард (Минівка) - Плоске (Плоске)               2-3        

Бастіон (Мачухи) - Промінь ( Ковалівка)            3-4 




 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 82 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 06.01.2019 | Коментарів (0)




 Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "футбольное поздравление с новым годом"

 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 59 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 31.12.2018 | Коментарів (0)




 
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
МКомандаІВНПР-МО
1 ЗЛАГОДА330026-79
2ПРОМІНЬ330015-49
3ТАХТАУЛОВЕ220015-46
4ЧАЙКА32017-26
5БАСТІОН320110-126
6НИВА21106-34
7ФК  ДИНАМО311115-134
8АТЛАНТ210113-133
9ПЛОСКЕ31029-173
10СУПРУНІВКА-230217-192
11АВАНГАРД30034-110
12МОЛОДЬ30036-160
13КОСМОС-230033-150




 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 66 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 30.12.2018 | Коментарів (0)




 
29.12.2018р.
Молодь-Автотранс (Мачухи) -  ФК ДИНАМО - 5-8 (3-3)

        Склад ФК Динамо: Паляниця , Шпирук П., Гіренко А., Проков"єв І., 
Жадан А., Березенець А.
        Голи забили: Гіренко А.- 2, Шпирук П. - 2, Жадан А. - 2, Прокофєв І., 
Березенець А. 


Результати 3 туру:

Плоске (Плоске) - Космос-2 (Тахтаулове)                          6-2

Атлант (Терешки) - Тахтаулове  (Тахтаулове)                    4-11

CУПРУНІВКА-2 (Супрунівка) - Злагода (Пальчиківка)           0-12

Промінь ( Ковалівка) - Авангард (Минівка)                         3-2        

Бастіон (Мачухи) - Чайка (Судіївка)                                   2-1 



 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 61 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 30.12.2018 | Коментарів (0)




 
16.12.2018р.
 ФК ДИНАМО - CУПРУНІВКА-2 (Супрунівка)5-5(2-1)


Склад ФК Динамо: Ворона О., Шпирук П., Гіренко А., Порубай С., Жадан А.
Голи забили: Порубай С.- 3, Шпирук П., Гіренко А.


Результати 2 туру:

Плоске (Плоске) - Атлант (Терешки)                                  2-9

Злагода (Пальчиківка) - Бастіон (Мачухи)                          9-5

 Космос-2 (Тахтаулове) – Промінь ( Ковалівка)                   1-6

Нива (Коломацьке) -  Молодь-Автотранс (Мачухи)              4-1         

Авангард (Минівка) -  Чайка (Судіївка)                               0-3             

                         


 

 

 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 68 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 23.12.2018 | Коментарів (0)




 
16.12.2018р.
БАСТІОН (Мачухи) - ФК ДИНАМО 3-2(1-1)

       За рівної гри та великої нереалізації гольових моментів  ФК Динамо поступилося в першому турі. Всі три гола були пропущені за рахунок власних помилок.
Склад ФК Динамо: Прокоф"єв І., Шпирук П., Ворона О., Глазунов В., Гіренко А., Порубай С., Березенець А.
Голи забили: Глазунов В., Березенець А.


Результати 1 туру:

Супрунівка-2 (с. Супрунівка) – Нива (с. Коломацьке)             2-2

Чайка (с. Судіївка) – Космос-2 (с. Тахтаулове)                       3-0

Злагода (с. Пальчиківка) – Авангард (с. Минівка)                   5-2

Промінь (с. Ковалівка) – Плоске (с. Плоске)                           6-1

Молодь-Автотранс (с. Мачухи) – Тахтаулове (с. Тахтаулове)   0-4

 

 

 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 64 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 16.12.2018 | Коментарів (0)




 

1/8 фіналу

20 жовтня 2018 р. (субота):

ПП ім. Калашника (Калашники) – «Олімп» (Розсошенці) – 0:4

«Вікторія» (Головач) – «Космос» (Тахтаулове) – 2:4

 

21 жовтня 2018 р. (неділя):

«Краяни» (Судіївка) – «Терешки» (Терешки) – 4:4 (пен. 5:4)

ДЮСШ (Розсошенці) – «Промінь» (Ковалівка) – +:-

ФК «Динамо» (Божківське) – «Гренада» (Микільське) – 3:1

«Біолог» (Гожули) – «Злагода-Кірове» (Пальчиківка) – 4:5

«Мачухи» (Мачухи) – «Супрунівка» (Супрунівка) – 2:0

 

1/4 фіналу

27 жовтня 2018 р. (субота):

«Олімп» (Розсошенці) – «Злагода-Кірове» (Пальчиківка) – 3:3 (пен. 5:3)

ДЮСШ (Розсошенці) – ФК «Динамо» (Божківське) – 4:2

 

 

28 жовтня 2018 р. (неділя):

«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) – «Краяни» (Судіївка) – 2:7

«Космос» (Тахтаулове) – «Мачухи» (Мачухи) – 0:4

 

1/2 фіналу

4 листопада 2018 р. (неділя):

«Краяни» (с. Судіївка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 0:2

«Олімп» (с. Розсошенці) – «Мачухи» (с. Мачухи) – 4:1

 

Фінал

11 листопада 2018 р. (неділя):

ДЮСШ (с. Розсошенці) – «ОЛІМП» (с. Розсошенці) - 2:0

 

 

 

 

 

 


 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 77 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 16.12.2018 | Коментарів (0)





Динамо в світі
Погода у Полтаві
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ
Google