Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 



1 2 3 ... 18 19 »


 
20.04.2019 року
ФК Динамо (Божківське) – Мачухи (Мачухи) 2-2 (0-0) пен. 2-3

            Ця гра розчарувла, як гравців ФК Динамо так і вболівальників. Перший тайм проходив за рівної гри. В обох команд були невеликі нагоди відкрити рахунок. Другий тайм розпочався за атак гравців ФК Динамо. Вже на 10 хв. другого тайму ФК Динамо відкрило рахунок. Динамівці й надалі атакували й через 15 хвилин подвоїли рахунок. Але за 5 хв. а потім за 2 хв. до кінця гри ФК Динамо пропускає два мяча з пенальті. Далі доля матчу була вирішена в серії пенальті.




 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 4 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 28.06.2019 | Коментарів (0)




 

                                                 8 тур 17.02.2019 р.
ФК Динамо - Злагода (Пальчиківка) 5-10  
                                                 9 тур 23.02.2019 р. 
                                Чайка (Судіївка) - ФК Динамо            7-4
                                                 10 тур 02.03.2019 р. 
                                ФК Динамо - Промінь (Ковалівка)      5-9
                                                 11 тур 10.03.2019 р.
                                Плоске (Плоске) -  ФК Динамо            6-3
                                                 12 тур 23.03.2019 р. 
                                ФК Динамо - Космос-2 (Тахтаулово)  2-11
                                                 13 тур 30.03.2019 р.
                                Авангард (минівка) - ФК Динамо        3-5                           

 ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


МКомандаІВНПР-МО
1ПРОМІНЬ12101168-3631
2 ТАХТАУЛОВЕ12100284-4130
3ЗЛАГОДА1290392-6127
4НИВА1272354-4423
5СУПРУНІВКА-21272347-4623
6 БАСТІОН1262453-5020
7 ЧАЙКА1250744-5515
8КОСМОС-21241747-4415
9АТЛАНТ1241757-6513
10ПЛОСКЕ1240843-5312
11ФК ДИНАМО1222848-828
12МОЛОДЬ1221936-677
13АВАНГАРД12201023-526


 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 2 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 01.06.2019 | Коментарів (0)




 
09.02.2019р.
                               Атлант (Терешки) - ФК Динамо 4-4 (1-3)

Склад ФК Динамо:  Проков"єв І., Гіренко А., Ворона О.,
 Шпирук П.,  Порубай С., Ліпко А.
        Голи забили: Гіренко А, Порубай С. - 3.


 Злагода (Пальчиківка) - Нива (Коломацьке)           5-4                   

Супрунівка 2 (Супрунівка) - Космос-2 (Тахтаулове)  2-1

 Молодь (Мачухи) - Плоске (Плоске)                       3-6

Тахтаулове (тахтаулове) - Чайка (Судіївка)            11-4               

Бастіон (Мачухи) -  Авангард (Минівка)                   3-1   


                                         ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


МКомандаІВНПР-МО
1 ТАХТАУЛОВЕ660056-1818
2ПРОМІНЬ660035-1518
3ЗЛАГОДА650145-2215
4БАСТІОН741228-2713
5СУПРУНІВКА-2732220-3111
6 АТЛАНТ631231-2610
7 ЧАЙКА630316-199
8ПЛОСКЕ730424-319
9НИВА621322-257
10ФК  ДИНАМО612324-365
11КОСМОС_2711515-253
12АВАНГАРД710611-283
13МОЛОДЬ700720-440



 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 117 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 09.02.2019 | Коментарів (0)




 
03.02.2019р.
                       Нива (Коломацьке) - ФК Динамо 5-3 (4-1)

Склад ФК Динамо:  Проков"єв І., Гіренко А., Березенець А., Ворона О.,
Сіроштан І., Шпирук П.,  Порубай С., Паляниця Б.
        Голи забили: Шпирук П., Березенець А., Порубай С. 

Тахтаулове (Тахтаулове) - Злагода (Пальчиківка)  6-4

Авангард (Минівка) -  Атлант (Терешки)             2-10               

 Промінь ( Ковалівка) Молодь (Мачухи)               7-3

Космос-2 (Тахтаулове) -Бастіон (Мачухи)            6-6        

Плоске (Плоске) - Супрунівка 2 (Супрунівка)        2-3 



 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 69 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 04.02.2019 | Коментарів (0)




 

25.01.2019р.
                       ФК Динамо - Тахтаулове (Тахтаулове) 2-14 (1-6)

Склад ФК Динамо:  Проков"єв І., Гіренко А., Березенець А., Ворона О.,
Сіроштан І., Ліпко А.
        Голи забили: Гіренко А., Березенець А. 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
МКомандаІВНПР-МО
1 ПРОМІНЬ550028-1215
2ТАХТАУЛОВЕ440039-1012
3ЗЛАГОДА440036-1212
4ЧАЙКА530212-89
5БАСТІОН530219-209
6 АТЛАНТ420217-206
7 ПЛОСКЕ520316-256
8СУПРУНІВКА-2512215-285
9НИВА411213-164
10ФК  ДИНАМО411217-274
11АВАНГАРД51048-153
12КОСМОС-251048-173
13МОЛОДЬ500514-310


 Атлант (Терешки) - Нива (Коломацьке)             4-3               

Супрунівка 2 (Супрунівка) Промінь ( Ковалівка)  5-9

 Молодь (Мачухи) - Чайка (Судіївка)                  3-5

Авангард (Минівка) - Космос-2 (Тахтаулове)      2-1        

Плоске (Плоске) - Бастіон (Мачухи)                   4-6 



 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 83 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 26.01.2019 | Коментарів (0)




 
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
МКомандаІВНПР-МО
1 ЗЛАГОДА440036-1212
2ПРОМІНЬ440019-712
3ТАХТАУЛОВЕ330025-89
4ЧАЙКА42027-56
5БАСТІОН420213-166
6 ПЛОСКЕ420212-196
7 СУПРУНІВКА-2412110-195
8ФК  ДИНАМО311115-134
9НИВА311110-134
10АТЛАНТ310213-173
11КОСМОС-241037-153
12АВАНГАРД40046-140
13МОЛОДЬ400411-260


Космос-2 (Тахтаулове) - Атлант (Терешки)        4-0

Тахтаулове  (Тахтаулове) - Нива (Коломацьке) 10-4                  

Чайка (Судіївка) - Супрунівка 2 (Супрунівка)      0-3

Злагода (Пальчиківка) - Молодь (Мачухи)         10-5

Авангард (Минівка) - Плоске (Плоске)               2-3        

Бастіон (Мачухи) - Промінь ( Ковалівка)            3-4 




 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 114 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 06.01.2019 | Коментарів (0)




 Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "футбольное поздравление с новым годом"

 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 84 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 31.12.2018 | Коментарів (0)




 
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
МКомандаІВНПР-МО
1 ЗЛАГОДА330026-79
2ПРОМІНЬ330015-49
3ТАХТАУЛОВЕ220015-46
4ЧАЙКА32017-26
5БАСТІОН320110-126
6НИВА21106-34
7ФК  ДИНАМО311115-134
8АТЛАНТ210113-133
9ПЛОСКЕ31029-173
10СУПРУНІВКА-230217-192
11АВАНГАРД30034-110
12МОЛОДЬ30036-160
13КОСМОС-230033-150




 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 93 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 30.12.2018 | Коментарів (0)




 
29.12.2018р.
Молодь-Автотранс (Мачухи) -  ФК ДИНАМО - 5-8 (3-3)

        Склад ФК Динамо: Паляниця , Шпирук П., Гіренко А., Проков"єв І., 
Жадан А., Березенець А.
        Голи забили: Гіренко А.- 2, Шпирук П. - 2, Жадан А. - 2, Прокофєв І., 
Березенець А. 


Результати 3 туру:

Плоске (Плоске) - Космос-2 (Тахтаулове)                          6-2

Атлант (Терешки) - Тахтаулове  (Тахтаулове)                    4-11

CУПРУНІВКА-2 (Супрунівка) - Злагода (Пальчиківка)           0-12

Промінь ( Ковалівка) - Авангард (Минівка)                         3-2        

Бастіон (Мачухи) - Чайка (Судіївка)                                   2-1 



 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 87 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 30.12.2018 | Коментарів (0)




 
16.12.2018р.
 ФК ДИНАМО - CУПРУНІВКА-2 (Супрунівка)5-5(2-1)


Склад ФК Динамо: Ворона О., Шпирук П., Гіренко А., Порубай С., Жадан А.
Голи забили: Порубай С.- 3, Шпирук П., Гіренко А.


Результати 2 туру:

Плоске (Плоске) - Атлант (Терешки)                                  2-9

Злагода (Пальчиківка) - Бастіон (Мачухи)                          9-5

 Космос-2 (Тахтаулове) – Промінь ( Ковалівка)                   1-6

Нива (Коломацьке) -  Молодь-Автотранс (Мачухи)              4-1         

Авангард (Минівка) -  Чайка (Судіївка)                               0-3             

                         


 

 

 
Файл:
 Категорія: | Переглядів: 90 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 23.12.2018 | Коментарів (0)





Динамо в світі
Погода у Полтаві
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ
Google