Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 
1 2 3 »
20.12.2017 0.0 (0) | 53 | (0)

«ГАЛАНТ» (с. Розсошенці)

4

3

1

0

24:6

10

«ГРЕНАДА» (с. Микільське)

4

3

1

0

25:13

10

«ЗЛАГОДА» (с. Пальчиківка)

4

3

0

1

31:20

9

«СОКІЛ» (с. Степне)

4

3

0

1

23:16

9

Д Ю С Ш (с. Розсошенці)

4

2

1

1

18:15

7

«Р О З С О Ш Е Н Ц І»

4

2

0

2

16:23

6

«ФАКЕЛ» (с. Терешки)

4

1

1

2

15:22

4

«ОЛІМП» (с. Розсошенці)

4

0

2

2

17:23

2

«ПерСід» (с. Розсошенці)

4

0

0

4

14:25

0

«ДРУЖБА» (с. Мачухи)

4

0

0

4

9:29

0



4 тур 16 -17 грудня 2017 р. 
«Галант» (с. Розсошенці) – «ПерСід» (с. Розсошенці) – 7:3 
«Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Дружба» (с. Мачухи) – 3:2 
«Сокіл» (с. Степне) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 5:3 
«Злагода-2» (с. Пальчиківка) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 7:5 
«Гренада» (с. Микільське) – «Факел» (с. Терешки) – 7:3


   5 тур    23-24 грудня 2017 р.

 ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Галант» (с. Розсошенці) – 4:6

 «Олімп» (с. Розсошенці) – «Сокіл» (с. Степне) – 1:5

«Факел» (с. Терешки) – «Злагода-2» (с. Пальчиківка) – 4:8

«ПерСід» (с. Розсошенці) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 3:3

«Дружба» (с. Мачухи) – «Гренада» (с. Микільське) – 4:4

 

 


20.12.2017 0.0 (0) | 36 | (0)


«ОЛІМП-2» (с. Розсошенці)

4

4

0

0

31:10

12

«МЛИНИ» (с. Нижні Млини)

4

3

0

1

16:11

9

«РУБІН» (c. Розсошенці)

4

2

1

1

19:6

7

«КРАЯНИ» (с. Судіївка)

4

2

1

1

9:10

7

ПП ім. КАЛАШНИКА

4

2

0

2

18:23

6

«АТЛЕТИК» (с. Мачухи)

4

2

0

2

14:23

6

«С У П Р У Н І В К А»

4

1

1

2

14:16

4

ГОЛОВАЧ» (с. Головач)

4

1

1

2

11:14

4

«МОЛОДЬ» (с. Мачухи)

4

1

0

3

14:20

3

«ЧАЙКА» (с. Судіївка)

4

0

0

4

6:19

0

 3 тур 9 -10 грудня 2017 р. 

«Краяни» (с. Судіївка) – «Рубін» (с. Розсошенці) – 2:1 
«Чайка» (с. Судіївка) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 1:5 
«Молодь» (с. Мачухи) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 3:5 
«Олімп-2» (с. Розсошенці) – «Головач» (с. Головач) – 5:1 
«Млини» (с. Нижні Млини) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 4:5 

4 тур 16 грудня 2017 р. 
«Рубін» (с. Розсошенці) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 10:1 
«Головач» (с. Головач) – «Чайка» (с. Судіївка) – 4:2 
«Краяни» (с. Судіївка) – «Млини» (с. Нижні Млини) – 0:3 
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Молодь» (с. Мачухи) – 8:5 
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Олімп-2» (с. Розсошенці) - 3:5

 

 



16.12.2017 0.0 (0) | 41 | (0)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


«ЗЛАГОДА» (с. Пальчиківка)

4

4

0

0

23:7

12

«ПРОМІНЬ» (с. Ковалівка)

4

3

1

0

22:11

10

«АТЛАНТ» (с. Терешки)

3

3

0

0

24:6

9

«СУПРУНІВКА-2» (с. Супрунівка)

4

3

0

1

17:13

9

ФК «ДИНАМО» (с. Божківське)

4

2

0

2

19:15

6

«БАСТІОН» (с. Мачухи)

4

2

0

2

15:23

6

«АВАНГАРД» (с. Минівка)

3

1

0

2

8:13

3

ФК «ДИНАМО-2» (с. Божківське)

4

1

0

3

13:22

3

«КОСМОС-2» (с. Тахтаулове)

4

0

1

3

8:18

1

«НИВА» (с. Коломацьке)

3

0

0

3

8:18

0

«КОСМОС» (с. Тахтаулове)

3

0

0

3

7:18

0

 

3 тур 9-10  грудня 2017 р.

«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Нива» (с. Коломацьке) – 6:1

 «Космос» (с. Тахтаулове) – «Атлант» (с. Терешки) – 2:8

«Бастіон» (с. Мачухи) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 2:1

«Промінь» (с. Ковалівка) – ФК «Динамо» (с. Божківське) - 4:2

 «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Динамо-2» (с. Божківське) - 6:3


 4 тур  16-17 грудня 2017 р.

 «Нива» (с. Коломацьке) – «Промінь» (с. Ковалівка) - 3:7

«Авангард» (с. Минівка) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 1:3

 «Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 2:3

 ФК «Динамо-2» (с. Божківське) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 4:2

 ФК «Динамо» (с. Божківське) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 7:4

 


 


05.12.2017 0.0 (0) | 39 | (0)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (перший етап)
МКомандаІВНПР-МО
1«ДЮСШ» (Розсошенці)18151259-1946
2«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)18132362-3041
3«Олімп» (Розсошенці)18123368-3539
4«Сокіл» (Степне)18122467-2638
5«Гренада» (Микільське)18122442-2438
6«Дружба» (Мачухи)18120629-3336
7 «Біолог» (Гожули)18110752-3933
8«Промінь» (Ковалівка)1892752-4629
9«Нива» (Коломацьке)
18
84653-3628
10«Краяни» (Судіївка)1891844-3628
11Ворскла-Кротенки (Сем"янівка)1881937-3925
12ФК «Терешки»1863931-3821
13«Космос» (Тахтаулове)18621033-4220
14Супрунівка (Супрунівка)
18
501338-4515
15«Штурм» (Макухівка)18431127-5615
16ПП ім. «Калашника» (Калашники)18431121-5415
17«Атлетик» (Мачухи)18311422-4510
18«Динамо» (Божківське)18311420-5110
19«Вікторія» (Головач)18231327-889


01.02.2016 0.0 (0) | 287 | (0)

1

 Злагода-2

13

2

3

120-57 

41

2

Супрунівка

13

0

5

95-59 

39

3

Сокіл

10

2

6

82-70

32

4

Куликове

9

3

6

89-79

30

5

Геліос

9

2

7

88-81

29

6

Олімп-3

8

4

6

91-73

28

7

Чайка

8

3

67

84-81

27

8

Спортинг

5

1

12

55-78

16

9

Атлетик

3

3

12

60-96

12

10

Головач

1

2

15

52-142

5



























Категорія: Останні новини
19.12.2015 0.0 (0) | 212 | (0)

   01.02.2016р.

1

ГАЛАНТ

16

1

1

169-70 

49

2

ПерСід

15

1

2

129-64

46

3

РОЗСОШЕНЦІ

14

2

2

102-65

44

4

ДЮСШ

8

2

8

79-73

26

5

ОЛІМП-2

8

0

10

72-97

24

6

ЮВЕНТА

6

1

11

90-98

19

7

ФАКЕЛ

6

1

11

55-107

19

8

ДРУЖБА

4

1

13

64-94

13

9

КРАЯНИ

4

1

13

59-93

13

10

МОЛОДЬ

4

0

14

46-104

   12



















 









26.11.2015 0.0 (0) | 171 | (0)

Сокіл            4-1

Сокіл

 

ДЮСШ

4-2

 

 

 

Сокіл

Ворскла-Молодь   0-5

Олімп

 

Олімп

 

 

 

 

4-0

Калашники       5-2

Калашники

 

Краяни

3-4

 

 

 

Злагода

Космос  1-1 пен.3-4

Злагода

 

Злагода

 

 

 

 

 


15.10.2015 0.0 (0) | 183 | (0)




ДЮСШ (Розсошенці) - ЧЕМПІОН І ЛІГИ  2015 року



28.06.2015 0.0 (0) | 401 | (0)

ЧЕМПІОН  ІІ ЛІГИ ФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ 2015 р

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Космос

18

17

0

1

73:18

51

2

Олімп

18

15

0

3

73:16

45

3

Ворскла-Молодь

18

10

2

6

59:33

32

4

 ПП Клашника

18

9

3

6

34:46

30

5

Атлетик

18

9

0

9

49:37

27

6

Кликово

18

8

2

8

43:36

26

7

Дружба

18

6

3

9

36:44

21

8

Золотий Орел 

18

3

5

10

24:49

14

9

Авангард

18

3

3

12

22:62

12

10

Дніпро

18

1

0

17

21:93

3

















03.05.2015 0.0 (0) | 309 | (0)

    1/16 фіналу                   1/8 фіналу        1/4 фіналу        1/2 фіналу                  

   25-26.04.2015

02-03.05.2015

09-10.05.2015

  16.052015

 

Золотий орел       1-3

 

Краяни

 

 

Краяни

 

 2-1

 

 

 

 

 

 

 

Факел                    1-2

Вікторія

 

 Краяни

 

Вікторія

 0-0 пен. 3-4

 

 

 

 

 

 Дукла

 0-5

 

Атлетик(Мачухи)  0-2

Дукла

 

 

 

Дукла

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПП.ім. Калашника    0-3

Космос

 

 

 

Космос                       

  2-3

ФК Динамо

 

 

 

 

0-5 

 

 

Дружба         0-0 пен 5-6

ФК Динамо

 

 Сокіл

 

ФК Динамо             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дніпро                   2-3

 

Сокіл

 

 

Сокіл

 

 

 

 Cокіл

 

 

 

   Фінал

 1-1 пен. 3-1

Авангард              0-3

Промінь

 

23.05.2015

 ДЮСШ

Промінь

 2-0

 

 Промінь

 

 

 

 

 

 

Ворскла-Молодь     0-1

Гренада

 

 0-1

 

Гренада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Куликово                1-0

Куликово

 

 

 

Розсошенці

 0-3

 ДЮСШ

 

 

 

 

 

 

 

Спортінг                 0-2

ДЮСШ

 4-3

 

 

ДЮСШ

 

 

 ДЮСШ

 

 

 

 

 

 

Олімп                     0-3

 

Злагода

 

 

Злагода

 

 

 

 

 


1-10 11-20 21-22
Швидкий перехід
Архів новин [2]
Архів новин
Останні новини [5]
Останні новини
Динамо в світі
Погода у Полтаві
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ