Головна»Архів новин
« 1 2 3 4 ... 16 17 »

19.07.2017р
ОЛІМП (Розсошенці) - ДИНАМО (Божківське) 4-1 (3-1)

Пропустивши в першій половині три м"яча динамівці поступово вирівняли гру, забили один гол й були близькими скоротити рахунок до мінімуму. Але в першому випадку один м"яч було забито з положення поза грою, в іншому випадку суддя Андрій Гончаренко ( на наш погляд) не призначив пенальті за грубу гру проти Паляниці Б.
       Другий  тайм проходив за переваги господарів, які довели гру до логічного завершення.

Склад Динамо: Прокоф"єв І., Шпирук П., Сіроштан І.,  Карпенко С.,
 Кондратенко В., Троцький Т., Кабаненко А., (Жадан А. 46) Ющенко В., Ворона О. (Березнець А.46), Паляниця Б., Одринський Д.
Гол в Динамо забилв: Паляниця Б.

Файл:
 Категорія: | Переглядів: 106 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 30.07.2017 | Коментарів (0)

16.07.2017р
ДИНАМО (Божківське) - КОСМОС (Тахтаулове) 4-2 (2-0)

Березенець А.,Троцький Т., Кабаненко А., Ющенко В., (Ворона О.70),
Паляниця Б., Одринський Д., Жадан А.(Вівдич Є. 65)
Гол в Динамо забили: Одринський Д.- 3, Ющенко В.

Файл:

11.07.2017р.
 ШТУРМ (Макухівка) - ДИНАМО (Божківське) 1-2 (1-2)

Динамо вперше в своїй футбольній історії зустрічалося з Штурмом. Вперше здобуло перемогу в чемпіонаті й перервало свою безвиграшну серію  з 12 поєдинків, яка почалася ще в минулому чемпіонаті.
        Вітаємо Динамо з першою перемогою!

Склад Динамо: Ребрик О.,  Прокоф"єв І., Шпирук П., Сіроштан І.,
Троцький Т., Кабаненко А., Ющенко В.,  Волошин І. (Ворона О.65), Паляниця Б.
 Одринський Д., Вівдич Є.
Гол в Динамо забив: Одринський Д., Вівдич Є.

Файл:

09.07.2017р.
СОКІЛ (Степне) - ДИНАМО (Божківське) 4-0 (2-0)

(Ющенко В. 46) Гіренко А., Кабаненко А., Ворона О., (Волошин І. 56),
Березенець А., Паляниця Б. Одринський Д., Жадан А. (Вівдич Є. 70).

Файл:

01.07.2017р.
 ДИНАМО (Божківське) - Атлетик (Мачухи) 1-2 (1-2)

В зустрічі двох аутсайдерів краще проявили себе гравці Атлетика, які в перші 15 хвилин гри забили вже два м"ячі, й не дали динамівцям навіть зіграти на нічию. Найгірша гра Динамо.

Склад Динамо: Ребрик О.,  Прокоф"єв І., Шпирук П., Карпенко С., Сіроштан І., Кондратенко В., Кабаненко А., Ворона О., (Березенець А. 46), Паляниця Б.
 Одринський Д., Жадан А.
Гол в Динамо забив: Паляниця Б.

Файл:

28.06.2017р.
 ДИНАМО (Бжківське) - ВОРСКЛА-КРОТЕНКИ (Сем"янівка) 1-2 (1-1)
       Динамо вже на 14 хв. відкрило рахунок в цій грі. Але поступово віддало ініціативу  гравцям Ворскли, які на 37 хв. тайму використавши помилку динамівців зрівняли рахунок. Завдяки вдалій грі голкіпера Динамо Ребрика О. перший тайм закінчився нічією.
      На початку другого тайму  ініціативою володіли гравці Динамо й мали нагоду вийти вперед. На 78 хв. Динамо знову пропустило й знову програло.
      Враховуючи ігри минулого чемпіонату безвиграшна серія Динамо налічує десять поєдинків.

Склад Динамо: Ребрик О.,  Прокоф"єв І., Шпирук П., Карпенко С., Ющенко В., Кондратенко В., Кабаненко А., Ворона О., (Березенець А. 70),
Волошин І., Одринський Д., Жадан А.
Гол в Динамо забив: Жадан А.

Файл:

ДИНАМО (Бжківське) - ВОРСКЛА-КРОТЕНКИ (Сем"янівка)
початок 17-00

Незважаючи на вихідний і святковий день, Динамо до цієї гри підходить зі своїми традиційними проблемами з стартовим складом. Тому склад гравців на цю гру буде оптимальним. Сподіваємось,  що Динамо після цієї гри набере перші залікові очки.
      Команда з Сем"янівки після чотирьох турів на відміну від Динамо набрало 6 пунктів, тому обов"язково буде боротися тільки за перемогу.

Файл:

25.05.2017р.

БІОЛОГ (Гожули) - ДИНАМО (Божківське) 2-1(1-1)

Чергова поразка Динамо, яка опустила команду на дно турнірної таблиці. Короткий аналіз гри на сайті https://www.facebook.com/Dyn.Bozhkivske1982

Склад Динамо: Ребрик О.,  Прокоф"єв І., Шпирук П., Сіроштан І., Ющенко В.,  Кабаненко А., Паляниця Б.,  Вівдич Є., (Карпенко С. 46), Гіренко  А.,           Одринський Д., Макеєв І., (Жадан А. 10)

Гол в динамо забив: Жадан А.

Файл:

22.06.2017р
ДИНАМО (Божківське) - НИВА (Коломацьке) 2-4 (1-2)

Прикрі помилки воротаря й ДИНАМО знову програло на своєму полі. Гравці Коломацького на протязі всієї гри відрізнялися від динамівців кращою індивідуальною майстерністю й злагодженою грою в пас й створили достатньо гольових моментів. Гравці Динамо за відсутності замін, програючи по ходу гри й граючи на вольових якостях двічі зрівнювали рахунок й могли навіть вийти в перед.
      Доля матчу вирішилася на 89 хв. гри, коли вкотре  при вирішенні стандарту, помилився голкіпер Динамо й подарував перемогу гравцям НИВИ. За хвилину Динамо пропустило й четвертий м"яч.
      Склад Динамо: Макеєв І., Прокоф"єв І., Шпирук П., Сіроштан І., Ющенко В., Ворона О., Кабаненко А., Кондратенко С., Вівдич Є, Гіренко  А., Одринський Д.
Голи в динамо забив: Одринський Д., Вівдич.Є.