Головна»Архів новин
« 1 2 3 4 5 ... 16 17 »

25.05.2017р.

БІОЛОГ (Гожули) - ДИНАМО (Божківське) 2-1(1-1)

Чергова поразка Динамо, яка опустила команду на дно турнірної таблиці. Короткий аналіз гри на сайті https://www.facebook.com/Dyn.Bozhkivske1982

Склад Динамо: Ребрик О.,  Прокоф"єв І., Шпирук П., Сіроштан І., Ющенко В.,  Кабаненко А., Паляниця Б.,  Вівдич Є., (Карпенко С. 46), Гіренко  А.,           Одринський Д., Макеєв І., (Жадан А. 10)

Гол в динамо забив: Жадан А.

Файл:
 Категорія: | Переглядів: 108 | Додав: FC_DYNAMO | Дата: 27.06.2017 | Коментарів (0)

22.06.2017р
ДИНАМО (Божківське) - НИВА (Коломацьке) 2-4 (1-2)

Прикрі помилки воротаря й ДИНАМО знову програло на своєму полі. Гравці Коломацького на протязі всієї гри відрізнялися від динамівців кращою індивідуальною майстерністю й злагодженою грою в пас й створили достатньо гольових моментів. Гравці Динамо за відсутності замін, програючи по ходу гри й граючи на вольових якостях двічі зрівнювали рахунок й могли навіть вийти в перед.
      Доля матчу вирішилася на 89 хв. гри, коли вкотре  при вирішенні стандарту, помилився голкіпер Динамо й подарував перемогу гравцям НИВИ. За хвилину Динамо пропустило й четвертий м"яч.
      Склад Динамо: Макеєв І., Прокоф"єв І., Шпирук П., Сіроштан І., Ющенко В., Ворона О., Кабаненко А., Кондратенко С., Вівдич Є, Гіренко  А., Одринський Д.
Голи в динамо забив: Одринський Д., Вівдич.Є.

17.06.2017р.
ДЮСШ (Розсошенці) - Динамо (Божківське) 6-1 (1-0)

В цій грі варто було сподіватись на позитивний результат, оскільки розсошенська команда не тільки домінувала на протязі всієї гри, а й повністю переважала індивідуальною майстерністю, злагодженою грою в пас й створила безліч гольових моментів.  6-1 закономірний результат.

Склад Динамо: Макеєв І., Прокоф"єв І., Шпирук П., Сіроштан І., Троцький Т., Ворона О., Кабаненко А., Березенець А., Вівдич Є, Жадан А., Одригський Д.
Гол в динамо забив Шпирук П. з пенальті.

10.06.2017р
ДИНАМО (Божківське) - СУПРУНІВКА (Супрунівка) 0-1(0-0)

Чемпіонат 2017 року розпочався в новому форматі. Команди з першої та другої ліги  об"єднано в одну лігу. Турнір буде проходити в два етапа. На першому етапі 19 команд, які подали заявку на участь в чемпіонаті зіграють між собою в одне коло. На наступному етапі вісім кращих команд  приймуть участь в першій лізі, наступні вісім команд гратимуть в другій лізі. Команди, які займуть з 17 по 19 місце в другому етапі участі приймати не будуть.
       Динамо в  першому турі приймало на своєму полі Супрунівку. Так сталося що другу поспіль офіційну гру в 2017 році гравці Динамо знову грали в меншості. До 30 хв. першого тайму проходила рівна гра, обидві команди намагалися атакувати, але вся боротьба в основному проходила в центрі поля.         Гравці Супрунівки більше грали в пас, динамівці грали в основному за рахунок дальніх передач. На 30 хв. гри отримав червону картку голкіпер Динамо Ребрик Олександр (при виході за штрафний майданчик, влучило м"ячем в руку та було перервано атаку суперника). Далі гра проходила за атак гравців Супрунівки, які могли відкрити рахунок.
      Другий тайм проходив за невеликої переваги гравців Динамо, які  грали в меншості, але грали за вітром й створили декілька гольових моментів.                       Команда з Супрунівки впевнено оборонялась й грала на контратаках.
Одна з контратак завершилася голом в ворота Динамо. Щоб зрівняти рахунок динамівцям не вистачило фізичних кондицій.

Склад Динамо: Ребрик О., Прокоф"єв І., Шпирук П., Ющенко В.,
Троцький Т., Кондратенко С., (Волошин І. 75), Ворона О. (Березенець А. 46), Кабаненко А., Паляниця Б., Гіренко А. (Вівдич Є. 70), Одринський Д.

спорткомплекс "РОЗСОШЕНЦІ"

ДИНАМО (Божківське) - СУПРУНІВКА-2 (Супрунівка) 2-3(2-0)

Другу підряд гру гравці Динамо по ходу гри вигравали з рахунком 2-0 й втратили перемогу. При цьому по ходу зустрічі контролювали гру й пропустили не обов"язкові голи, знову допустивши помилки в обороні.

Динамо: Ребрик О., Прокоф"єв І., Шпирук П., Сіроштан І., Кондратенко С.,
Ворона О., Паляниця Б., Андренко Д., Панасенко В., Писаренко Д.
Голи в Динамо забили: Паляниця Б., Панасенко В.
Кращий гравець: Панасенко В.

Файл:

13 тур
 ДИНАМО (Божківське) - СУПРУНІВКА-2 (Супрунівка)

Вперше в цьому сезоні спробуємо проанонсувати наступну гру Динамо

Розпочавши новий 2017  рік принаймі не з поразки,  здобувши одну перемогу та розпочавши друге коло з здобутим очком є сподівання, що динамівці з кожною грою будуть прибавляти й здобувати важливі очки, які дадуть змогу вийти з зони вильоту. А підстави для цього є. В команді з"явилися нові обличчя.
        В протистоянні з таким самим аутсайдером від гравців Динамо чекаєм тільки перемоги.