Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Сьогодні були на сайті:

Головна » 2015 » Жовтень » 11 » ЧЕМПІОНАТ ФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ 2015 р. І ЛІГА 22 тур
15:29:58
ЧЕМПІОНАТ ФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ 2015 р. І ЛІГА 22 тур
10.10.2015 р.
Злагода (Кірове) - ФК Динамо (Божківське) 6-0(1-0)

В цій грі як ФК Динамо так і Злагоді необхідна була тільки перемога.  ФК Динамо необхідно було закріпитися на дев"ятому місці та залишити за собою право грати в наступному році в першій лізі. А для Злагоди не тільки перемога, а й поразка Сокіла в домашній грі з Краянами, щоб вибороти третє місце.
    Але на останню гру чемпіонату гравці ФК Динамо знову не зібрались й проводили зустріч з Злагодою в десятером.
    В першому таймі гравці Динамо чітко грали в обороні та вдало проводили контратаки, навіть мали три нагоди відкрити рахунок й пропустили гол на 27 хв. з пенальті. Гравці Злагоди крім контролю м"яча більше нічим себе не проявили.
    Після пропущеного голу, на початку другого тайму,  динамівці відкрились, почали більше атакувати, але суттєвих гольових моментів так і не створили, пропустивши ще чотири м"ячі.
     А за 5 хв. до завершення гри гравці Злагоди узнали, що Сокіл поступився Краянам з рахунком 1-3 і вони стануть бронзовими призерами чемпіонату!!!
     ФК Динамо, завдяки тому, що Вікторія також в себе дома програла Гренаді з рахунком 0-1 залишилося на дев"ятому місці.

ФК Динамо: Багайдін М., Кабаненко А., Сіроштан І., Шпірук П., Козка С., Волошин І., Ворона О., Березенець А., Прокоф"єв І., Вівдич Є.