Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Сьогодні були на сайті:

Головна » 2015 » Липень » 13 » ЧЕМПІОНАТ ФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ 2015 р. І ЛІГА 6 тур
10:47:39
ЧЕМПІОНАТ ФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ 2015 р. І ЛІГА 6 тур
 11.07.2015 р.
ФК ДИНАМО (Божківське) - РОЗСОШЕНЦІ (Розсошенці) 1-4 (1-2)

Як і в минулому році  гра між обома колективами закінчилася з рахунком  1-4 на користь діючого чемпіона 2014 року. Протистояти на рівні досвідченій команді динамівцям не вдалося.
       Перший тайм проходив за повної переваги гостей, які контролювали м"яч й першими  відкрили рахунок на 33 хв. На 35 хв. скориставшись помилками захисту гостей ФК Динамо зрівнює рахунок. І все ж таки свою перевагу Розсошенці довели до логічного завершення, забивши другий гол під кінець першого тайму.
        Другий тайм проходив за атак обох команд. Досвід і клас гравців Розсошенців був  підтверджений ще двома голами в ворота ФК Динамо на 60 та 75хв . За рахунку 1-4, Герасименко О. не забив пенальті.
         ФК ДИНАМО: Карпенко С., Петлюшко В., Герасименко О., Кабаненко А., Коновалов О, Ворона О., Березенець А., Паляниця Б., Вівдич Є., Прокоф"єв І.( Шпирук П., 30).