Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Сьогодні були на сайті:

Головна » 2018 » Червень » 8 » Чемпіонат першості місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос» 2018 р. з футболу серед команд Полтавського району 2 тур
22:18:45
03.06.2018 Р.
ФК ДИНАМО (Божківське) - ГРЕНАДА (Микільське) 4-3(2-2)

Гравці Гренади вже з першої хвилини почали домінувати на полі, взяли під контроль гру й досить швидко на 5 хв. гри відкрили рахунок.   Гравці ФК Динамо  лише з середини тайму почали створювати гольові моменти, один з яких завершися голом. Згодом було подвоєно рахунок. Під кінець першого тайму Гренада зрівняла рахунок з пенальті.
       Другий тайм ФК Динамо розпочало більш активніше, більше атакували, але в одній із контратак пропустили гол.   Приблизно   на 65 хв. вже динамівці з пернальті зрівняли рахунок. А через десять хвилин одну із атак завершили взяттям воріт суперника. Далі гра вирівнялась, але в Гренади нагоди зрівняти рахунок не було. 4-3 вольова перемога ФК Динамо.

Склад  ФК Динамо: Прокоф"єв І., Панасенко В., Шпирук П., Паляниця Б., Березенець А., Ворона О., Кондратенко В., Глазунов В.,  Одринський Д., Волошинг І., Вівдич Є.
Голи в ФК Динамо забили: Одринський Д.-2, Кондратенко В. (пен), Паляниця Б.