Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Сьогодні були на сайті:

Головна » 2016 » Серпень » 7 » ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ФВСТ КОЛОС 2016р. І ЛІГА 10 тур
11:15:32
ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ФВСТ КОЛОС 2016р. І ЛІГА 10 тур
06.08.2016р.
ДЮСШ (Розсошенці) - ДИНАМО (Божківське) 4-4 (2-1)

В 16.08.2014 року в 11 турі Динамо на своєму полі приймало ДЮСШ. Та гра закінчилася з таким самим рахунком 4:4. Динамо в складі якого на той час виступав Владислав Піскун (на даний час грає за МФК Кремінь) перемагали по ходу гри з рахунком 4:2. На останній хвилині гри в додатковий час за рахунку 4-3 було призначено  сумнівний пенальті, яке побачив лише боковий суддя - Андрій Брагінець. В тому епізоді саме  авторитет Андрія відіграв велику роль, оскільки головний суддя, який був рядом та нічого не вгледів.
         Цього разу було зовсім все навпаки.  "Мертві" чи "напівживі"    гравці Динамо, які розпочали цю гру в  десятером та при 35 градусах жари, вже на 6 хвилині пропустили перший гол. За 9 хвилин рахунок був 2:0. Навіть з появою одинадцятого гравця в грі Динамо нічого не змінилося. Гравці ДЮСШ контролювали м"яч, створювали гольові моменти, динамівці лише переходили центр поля й перший тайм повинен був закінчитися  розгромом Динамо. Але гравці ДЮСШ забивати не хотіли. А на останній хвилині першого тайму Динамо вдалося організувати одну з контратак та скоротити рахунок.
        В другому таймі нічого не змінилося.  49 хвилина - 3:1,  52 хвилина 4-1, був ще один забитий гол з положення поза грою, який звісно не зарахував головний суддя Андрій Гончаренко. Гравці ДЮСШ  постійно контролювали м"яч й вперто більше не хотіли забивати. А за 7 хвилин до кінця гри сталося те що сталося. 85 хвилина - 4:2, 88 хвилина - 4:3, 90+2 хвилина - 4:4.
       Динамо зіграло як АПОЕЛЬ проти РУСЕНБОРГА. Ця нічия варта ПЕРЕМОГИ.          Вітаємо гравців ДИНАМО!!!
       Враховуючи  футбольні події 2014 року можна вважати, що справедливість "восторжествовала".

Динамо: Гетя О.  Сіроштан І.,  Шпирук П., Кондратенко С., Ющенко В.