Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Сьогодні були на сайті:

Головна » 2017 » Грудень » 17 » ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВФСТ КОЛОС 2017 р. з МІНІ-ФУТБОЛУ ІІІ ЛІГА 4 тур
22:10:33
17.12.2017 р.
  ФК Динамо (Божківське) - БАСТІОН (Мачухи) 7-4(4-1)

Гравці ФК Динамо вже на початку зустрічі забили гол і до середени першого тайму вели з рахунком 4-0 й мали ще декілька нагод зробити рахунок більшим.  Скориставшись помилкою  в обороні динамівців, гравці Бастіону під кінець тайму скоротили рахунок.
        Початок другого тайму пройшов за переваги гравців Бастіону, які скоротили рахунок до мінімуму й мали можливість після пробиття штрафного зрівняти рахунок.  Кінець гри ФК Динамо провело активніше й довело гру до логічного завершення,  здобувши  заслужену перемогу.
       Склад ФК Динамо: Ребрик О., Одринський Д., Сіроштан І.,  Шпирук П., Чуба О., Порубай С., Гуржуй М., Ворона О.
       Голи забили: Гуржуй М. -3, Одринський Д., Сіроштан І., Чуба О., Порубай С

ФК Динамо-2 (Божківське) - КОСМОС (Тахтаулове) 4-2 (2-0)

Гравці ФК Динамо-2 мінімальним складом здобули першу перемогу. Виграючи з рахунком 3-0 динамівці втратили перевагу до одного м"яча. Завдяки вдалій грі Троцького Т., який захищав ворота, ФК Динамо-2 вдалося утримати перевагу й на останній хвилині гри забити четвертий гол.
        Склад ФК Динамо-2: Паляниця Б., Кондратенко В., Троцький Т., Гутиря Р.,