Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Сьогодні були на сайті:

Головна » 2015 » Серпень » 15 » ЧЕМПІОНАТ ФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ 2015 р. І ЛІГА 13 тур
14:42:48
ЧЕМПІОНАТ ФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ 2015 р. І ЛІГА 13 тур
12.08.2015 р.
ГРЕНАДА (Микільське) - ФК ДИНАМО (Божківське) 2-3 (2-1)

Нарешті ФК Динамо здобуло перемогу. Побудувавши гру з одним нападником та на контратаках динамівці використали свої моменти на 100%.  Вже в середині першого тайму динамівці вели з рахунком 2-0. Лише за рахунок власних помилок гравців  ФК Динамо, Гренада скоротила, а потім і зрівняла рахунок в другому таймі. Після третього забитого голу ФК Динамо грало на відбій, оскільки грали без замін. Вдалій грі  й сприяли впевнені дії нового голкіпера  ФК Динамо.
Вітаємо гравців ФК Динамо з ПЕРЕМОГОЮ!!!

Голи в ФК Динамо забили: Вівдич Є.-2, Нездойминога С.
 ФК Динамо: Багайдін М., Волошинг І., Герасименко О., Шпірук П., Кабаненко А.,  Паляниця Б., Ворона О., Березенець А., Нездойминога С., Вівдич Є.,