Головна » 2015 » Травень » 2 » КУБОК ГОРНОСТАЄВА 2015
02.05.2015 року
1/8 фіналу

Космос (Тахтаулове) - ФК Динамо (Божківське) 2-3 (0-1)

З 2006 року ФК Динамо не вигравало на полі Космоса в офіційних матчах.
А в останній осінній кубковій зустрічі в 2012 році й взагалі програли з рахунком 7-0. Але сподівання  та передумови на позитивний результат були: в 2013 та 2014 році на весні ФК Динамо вигравало в товариських зустрічах.
     Вже на 2-й хв. скориставшись помилкою воротаря  ФК Динамо відкрило рахунок. Пропустивши швидкий гол, Космос лише з середини першого тайму заволодів ініціативою й почав створювати гольові моменти.
      Другий тайм проходив за атак обох команд. На 53 хв. після пробитого штрафного, воротар Космосу знову допустив помилку, відбивши м"яч перед собою, після чого вдало на підборі зіграв Одринський Д. забивши другий гол.   На 55 хв. після поданого кутового Космос скорочує рахунок. 58 хв. - вдалий прохід по лівому флангу Паляниці  Б., простріл  вздовж воріт де вдало знову зіграв Одринський  Д., забивши третій м"яч.
     Вдала гра голкіпера ФК Динамо не дала змогу зрівняти рахунок.  Допустивши помилки в захисті, ФК Динамо на 89 хв. пропустило   другий гол.
      Вітаємо гравців ФК Динамо з ПЕРЕМОГОЮ!!!
      Голи забили: Березенець А., 2 Одринський Д. 53, 58.
ФК Динамо: Шутько Д., Карпенко С., Герасименко О., Кабаненко А., Шпирук П., Березенець А., Паляниця Б., Ворона О.,(Вівдич Є., 63),  Бистрицький С., (Коновалов О., 55), Жадан А., Одринський Д.
Попередження:
Жадан А., Одринський Д.

В 1/4 фіналу 09.05.2014 року ФК Динамо буде приймати на своєму полі Сокіл (Степне).
Переглядів: 374 | Додав: FC_DYNAMO | Рейтинг: 0.0/0