Головна » 2015 » Жовтень » 25 » КУБОК ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ 2015
21:55:14
КУБОК ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ 2015

DSC02244

25.10.2015 року в на стадіоні Динамо відбувся товариський турнір - кубок Закриття сезону 2015, приурочений до 50-ти річчя футболу в Божківському.               Крім ФК Динамо в турнірі приймали участь: Космос ( Тахтаулово), Промінь (Ковалівка), Куликово (Куликово). Ігри проходили за коловою системою, по 20 хв. тайм. Відкрив футбольне змагання  - голова Надержинщинської селищної ради Варава Григорій Миколайович, який привітав учасникків та побажав командам футбольних успіхів.                                                                                     Нажаль гравці Динамо  знову не змогли порадувати своїх вболівальників позитивним результатом. Здобувши лише одну перемогу в першій грі з Куликово, зайняли останнє місце. В грі з Космосом, який став володарем кубка була напружена боротьба. Гра проходила за атак обох команд. Гостріше атакували динамівці й першими відкрили рахунок. Гравці Космосу вдало  ж використали стандартні положеня. Під завісу першого тайму зрівняли рахунок, а в середині другого тайму, скориставшись помилкою голкіпера Динамо, після подачі кутового, який видбив м"яч прямо під удар гравця Космоса по воротам, вийшли вперед. В Динамо було як мінімум дві нагоди забити гол в ворота Космосу.
      Гру з Променем динамівці провели мляво, майже без атак та голоьових моментів й програли з рахунком  0-1.
      Перше місце в турнірі вибороли гравці Космосу, які в останній грі з Куликово, на останній хвилині зрівняли рахунок й набрали найбільшу кількість очок. Вітаємо Космос (Тахтаулово) з перемогою та з кубком Закриття сезону 2015.