Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Сьогодні були на сайті:

Головна » 2016 » Травень » 21 » ВЕСНЯНИЙ КУБОК 2016р. пам"яті Олександра Горностаєва
11:20:20
ВЕСНЯНИЙ КУБОК 2016р. пам"яті Олександра Горностаєва
21.05.2016 р.
1/4 фіналу
 ЗЛАГОДА (Кірове) - ДИНАМО (Божківське) 3-1(2-0)

Гравці Злагоди здобули закономірну перемогу й заслужено вийшли до 1/2 фіналу кубка Горностаєва.
       Перший тайм пройшов за повної переваги господарів, яким вдало допомагав попутний вітер. Атака за атакою, безліч гольових моментів й рахунок після першого тайму міг бути 4-0. В гравців Динамо взагалі нічого не получалось, тому команда грала в основному на відбій.
       В другому таймі гра вирівнялася, вже  гравці Динамо  грали за вітром, скоротили рахунок, приблизно в середині тайму, й була можливість зрівняти.   Злагода грала на контратаках, створюючи гольові моменти, й під кінець зустрічі довела гру до логічного завершення, забивши третій гол. Динамо ж  не хватило
фізичної підготовки, щоб зрівняти рахунок.
         Вітаємо гравців Злагоди з ПЕРЕМОГОЮ!!!
        Динамо: Багайдін М., Кабаненко А., (Моргуль В.85 ), Шпирук П.,   Сіроштан І.,Ющенко В., Паляниця Б., Ворона О., Березенець А., Волошин І.