Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 
 
Архів записів
 


 
Головна » Статті » Турніри

ЧЕМПІОНАТ ВФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ 2017р. ІІ ЕТАП



            І ЛІГА
МКомандаІВНПР-МО
1Олімп (Розсошенці)14101351-2731
2«ДЮСШ» (Розсошенці)1490538-2527
3«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)1482438-2726
4«Сокіл» (Степне)1463539-2721
5«Біолог» (Гожули)1463540-4321
6«Промінь» (Ковалівка)1441926-4713
7 
Гренада (Микільське)
1432922-3511
8Дружба (Мачухи)1432918-4111









         ІІ ЛІГА





м                      Команда   і в н п    р-м о
1Ворскла-Кротенки (Сем"янівка)1491440-2028
2«Краяни» (Судіївка)1490543-2327
3НИВА (Коломацьке)
14
80638-3224
4«Штурм» (Макухівка)1456329-3121
5«Терешки»1462623-3320
6ПП ім. «Калашника» (Калашники)1443716-3015
7«Космос» (Тахтаулове)1442816-3114
8Супрунівка (Супрунівка)1432923-28
11

Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (05.12.2017) Переглядів: 26 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
05.12.2017 23:32:01 Вівторок | №2

I ліга

1 тур 23 вересня 2017 р.
«Сокіл» (с. Степне) – «Біолог» (с. Гожули) - 1:1
«Гренада» (с. Микільське) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) - 2:5
«Промінь» (с. Ковалівка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) - 0:7
«Дружба» (с. Мачухи) – «Олімп» (с. Розсошенці) - 2:6

2 тур 30 вересня 2017 р.
«Дружба» (с. Мачухи) – «Сокіл» (с. Степне) - 1:2
«Гренада» (с. Микільське) – «Біолог» (с. Гожули) - 0:1
«Олімп» (с. Розсошенці) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 2:0
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 2:1

3 тур 7 жовтня 2017 р.
«Сокіл» (с. Степне) – ДЮСШ (с. Розсошенці)- 5:2
«Біолог» (с. Гожули) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) - 3:3
«Гренада» (с. Микільське) – «Дружба» (с. Мачухи) – 2:2
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 2:5

4 тур 14 жовтня 2017 р.
«Гренада» (с. Микільське) – ДЮСШ (с. Розсошенці) - 1:2
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:0
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Дружба» (с. Мачухи) – 7:0
«Біолог» (с. Гожули) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 2:0

5 тур 22 жовтня 2017 р.
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 2:1 «Гренада» (с. Микільське) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 2:6
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Сокіл» (с. Степне) – 4:4
«Біолог» (с. Гожули) – «Дружба» (с. Мачухи) – 4:4

6 тур 28 жовтня 2017 р.
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 1:0
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Біолог» (с. Гожули) – 4:5
«Сокіл» (с. Степне) – «Гренада» (с. Микільське) – 3:1
«Дружба» (с. Мачухи) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 0:2

7 тур 4 листопада 2017 р.
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Біолог» (с. Гожули) - 8:4
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Сокіл» (с. Степне) - 4:3
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Дружба» (с. Мачухи) – 2:1
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Гренада» (с. Микільське) – 4:0

05.12.2017 23:14:56 Вівторок | №1

II ліга

1 тур 23 вересня 2017 р.
«Терешки» (с. Терешки) – «Космос» (с. Тахтаулове) - 1:0
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Нива» (с. Коломацьке) – 2:0
«Краяни» (с. Судіївка) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 1:3
«Штурм» (с. Макухівка) – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – 3:1

2 тур 30 вересня 2017 р.
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – «Терешки» (с. Терешки) - 4:0
«Краяни» (с. Судіївка) – «Нива» (с. Коломацьке) - 6:0
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 2:0
«Штурм» (с. Макухівка) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 4:2

3 тур 7 жовтня 2017 р.
«Нива» (с. Коломацьке) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 4:0
ПП ім. Калашника – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – 0:3
«Терешки» (с. Терешки) – «Штурм» (с. Макухівка) – 2:2
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Краяни» (с. Судіївка) – 0:1

4 тур 14 жовтня 2017 р.
«Краяни» (с. Судіївка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 7:0
«Нива» (с. Коломацьке) – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – 2:5
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Штурм» (с. Макухівка) – 1:1
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Терешки» (с. Терешки) – 1:3

5 тур 21 жовтня 2017 р.
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Космос» (с. Тахтаулове) - 3:0 (техн. пер.)
«Нива» (с. Коломацьке) – «Штурм» (с. Макухівка) – 2:0
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – «Краяни» (с. Судіївка) – 3:1
«Терешки» (с. Терешки) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 2:1

6 тур 29 жовтня 2017 р.
«Терешки» (с. Терешки) – «Нива» (с. Коломацьке) – 4:2
«Штурм» (с. Макухівка) – «Краяни» (с. Судіївка) – 5:2
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – 0:3
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 1:1

7 тур 5 листопада 2017 р.
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Нива» (с. Коломацьке) – 3:4
«Терешки» (с. Терешки) – «Краяни» (с. Судіївка) – 1:3
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Штурм» (с. Макухівка) – 3:
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 2-2

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.
Динамо в світі
Погода у Полтаві
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ