Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 
 
Архів записів
 


 
Головна » Статті » Турніри

ЧЕМПІОНАТ ВФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ 2017р. І ЕТАП
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ЕТАПУ

                                ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (перший етап)
МКомандаІВНПР-МО
1«ДЮСШ» (Розсошенці)18151259-1946
2«Злагода-Кірове» (Пальчиківка)18132362-3041
3«Олімп» (Розсошенці)18123368-3539
4«Сокіл» (Степне)18122467-2638
5«Гренада» (Микільське)18122442-2438
6«Дружба» (Мачухи)18120629-3336
7 «Біолог» (Гожули)18110752-3933
8«Промінь» (Ковалівка)1892752-4629
9«Нива» (Коломацьке)
18
84653-3628
10«Краяни» (Судіївка)1891844-3628
11Ворскла-Кротенки (Сем"янівка)1881937-3925
12ФК «Терешки»1863931-3821
13«Космос» (Тахтаулове)18621033-4220
14Супрунівка (Супрунівка)
18
501338-4515
15«Штурм» (Макухівка)18431127-5615
16ПП ім. «Калашника» (Калашники)18431121-5415
17«Атлетик» (Мачухи)18311422-4510
18«Динамо» (Божківське)18311420-5110
19«Вікторія» (Головач)18231327-889



Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (16.06.2017) Переглядів: 92 | Коментарі: 6 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 6
04.12.2017 22:39:05 Понеділок | №6

16 тур 26-27 серпня 2017 р. (субота):
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Біолог» (с. Гожули) – 3:6
«Вікторія» (с. Головач) – «Гренада» (с. Микільське) – 2:3
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 5:3
«Динамо» (с. Божківське) – «Терешки» (с. Терешки) – 2:3
«Штурм» (с. Макухівка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 1:1
«Сокіл» (с. Степне) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 2:4
«Дружба» (с. Мачухи) – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – 0:2
«Нива» (с. Коломацьке) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:1
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 2:1

17 тур 2-3 вересня 2017 р. (субота):
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – 2:0
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Динамо» (с. Божківське) – 0:2
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Біолог» (с. Гожули) – 1:3
«Сокіл» (с. Степне) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 5:0
«Краяни» (с. Судіївка) – «Терешки» (с. Терешки) – 6:1
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Нива» (с. Коломацьке) – 3:3
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Штурм» (с. Макухівка) – 8:3
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Гренада» (с. Микільське) – 4:3
«Дружба» (с. Мачухи) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 2:1

18 тур 9-10 вересня 2017 р. (субота):
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 5:0
. «Гренада» (с. Микільське) – «Краяни» (с. Судіївка) – 0:2
«Динамо» (с. Божківське) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 0:6
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 4:1
«Сокіл» (с. Степне) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 1:1
«Вікторія» (с. Головач) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 0:3
«Штурм» (с. Макухівка) – «Терешки» (с. Терешки) – 2:2
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – «Нива» (с. Коломацьке) – 0:2
«Дружба» (с. Мачухи) – «Біолог» (с. Гожули) - 2:1

19 тур 16 -17 вересня 2017 р.
«Терешки» (с. Терешки) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:4
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – «Вікторія» (с. Головач) – 10:2
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Гренада» (с. Микільське) – 2:1
«Олімп (с. Розсошенці) –Д ружба» (с. Мачухи) – 7:0
«Нива» (с. Коломацьке) – «Біолог» (с. Гожули) – 4:1
«Штурм» (с. Макухівка) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 3:2
«Краяни» (с. Судіївка) – «Динамо» (с. Божківське) – 3:1
«Космос» (с. Тахтаулове) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 3:0
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 1:2

04.12.2017 22:38:19 Понеділок | №5

11 тур 22-23 липня 2017 р. (субота):
«Вікторія» (с. Головач) – «Динамо» (с. Божківське) – 0:0
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 1:4
«Нива» (с. Коломацьке) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 5:2
«Біолог» (с. Гожули) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 4:0

«Сокіл» (с. Степне) – «Штурм» (с. Макухівка) – 5:0
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Дружба» (с. Мачухи) – 4:1
«Гренада» (с. Микільське) – «Терешки» (с. Терешки) – 2:2
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Краяни» (с. Судіївка) – 3:0 (техн. пер.)
ДЮСШ (с. Розсошенці) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 5:2

12 тур 29-30 липня 2017 р. (субота):
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Сокіл» (с. Степне) – 1:5
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Терешки» (с. Терешки) – 1:1
«Штурм» (с. Макухівка) – «Нива» (с. Коломацьке) – 1:8
ПП ім. Калашника (с. Калашники)– «Біолог» (с. Гожули) – 1:6
«Дружба» (с. Мачухи) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 3:0 (техн. пер.)
«Динамо» (с. Божківське) – «Гренада» (с. Микільське) – 1:2
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Вікторія» (с. Головач) – 2:2
«Краяни» (с. Судіївка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:4
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем`янівка) – 0:0

13 тур 5-6 серпня 2017 р. (субота):
«Штурм» (с. Макухівка) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 0:0
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 4:1
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Динамо» (с. Божківське) – 6:1
«Вікторія» (с. Головач) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:6
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 9:1
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 0:2
«Нива» (с. Коломацьке) – «Краяни» (с. Судіївка) – 3:6
«Біолог» (с. Гожули) – «Гренада» (с. Микільське) – 3:2
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Терешки» (с. Терешки) – 1:2

14 тур 12-13 серпня 2017 р. (субота):
«Сокіл» (с. Степне) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 5:0
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Штурм» (с. Макухівка) – 2:3
«Атлетик» (с. Мачухи) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 0:1
«Краяни» (с. Судіївка) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 3:4
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 3:0
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 0:3
«Терешки» (с. Терешки) – «Дружба» (с. Мачухи) – 0:1
«Гренада» (с. Микільське) – «Нива» (с. Коломацьке) – 3:1
«Вікторія» (с. Головач) – «Біолог» (с. Гожули) – 2:9

15 тур 19 -20 серпня 2017 р.
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 2:6
«Терешки» (с. Терешки) – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – 3:7
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Вікторія» (с. Головач) – 5:0
«Біолог» (с. Гожули) – «Штурм» (с. Макухівка) – 3:0 (техн. пер.)
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 3:3
«Гренада» (с. Микільське) – «Сокіл» (с. Степне) – 3:2
«Динамо» (с. Божківське) – «Дружба» (с. Мачухи) – 0:3 (техн. пор.)
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 3:0 (техн. пер.)
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Краяни» (с. Судіївка) – 1:4

04.12.2017 22:03:36 Понеділок | №4

6 тур 1-2 липня 2017 р.
«Сокіл» (с. Степне) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 4:2
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Краяни» (с. Судіївка) – 3:5
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Нива» (с. Коломацьке) – 3:3
«Вікторія» (с. Головач) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 1:7
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – «Біолог» (с. Гожули) – 2:0
«Штурм» (с. Макухівка) – «Дружба» (с. Мачухи) – 0:1
«Динамо» (с. Божківське) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 1:2
«Гренада» (с. Микільське) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 2:1
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Терешки» (с. Терешки) – 2:0

7 тур 8-9липня 2017 р.
«Штурм» (с. Макухівка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 2:4
«Дружба» (с. Мачухи) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 3:2
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 5:0
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Біолог» (с. Гожули) – 5:2
«Сокіл» (с. Степне) – «Динамо» (с. Божківське) – 4:0
«Гренада» (с. Микільське) – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – 4:1
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 3:5
«Краяни» (с. Судіївка) – «Вікторія» (с. Головач) – 0:2
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Нива» (с. Коломацьке) – 2:1

8 тур 11 -12 липня 2017 р.
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 2:4
«Краяни» (с. Судіївка) – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – 0:3
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Сокіл» (с. Степне) – 3:1
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Дружба» (с. Мачухи) – 7:1
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 1:2
«Терешки» (с. Терешки) – «Вікторія» (с. Головач) – 5:0
«Нива» (с. Коломацьке) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 3:0
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Гренада» (с. Микільське) – 1:2
«Штурм» (с. Макухівка) – «Динамо» (с. Божківське) – 1:2

9 тур 15 -16 липня 2017 р. (субота):
«Терешки» (с. Терешки) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 2:1
«Вікторія» (с. Головач) – «Штурм» (с. Макухівка) – 3:1
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Краяни» (с. Судіївка) – 2:1
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – 3:1
«Динамо» (с. Божківське) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 4:2
«Дружба» (с. Мачухи) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 2:1
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Гренада» (с. Микільське) – 1:1
«Біолог» (с. Гожули) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 0:4

10 тур 19 -20 липня 2017 р.
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – «Сокіл» (с. Степне) – 0:10
«Нива» (с. Коломацьке) – «Вікторія» (с. Головач) – 9:1
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 0:2
«Терешки» (с. Терешки) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 2:3
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Динамо» (с. Божківське) – 4:1
«Гренада» (с. Микільське) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 2:0
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Біолог» (с. Гожули) – 1:2
«Дружба» (с. Мачухи) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:3
«Краяни» (с. Судіївка) – «Штурм» (с. Макухівка) – 3:0

01.07.2017 22:38:37 Субота | №3

5 тур. 28.06.2017
«Біолог» (Гожули)-«Сокіл» (Степне) 4:7
«ДЮСШ» (Розсошенці)-«Промінь» (Ковалівка) 4:0
«Нива» (Коломацьке)-«Дружба» (Мачухи) 1:3
«Атлетик» (Мачухи)-«Краяни» (Судіївка) 1:4
ФК «Терешки»-«Олімп» (Розсошенці) 1:2
«Вікторія» (Головач)-«Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 3:8
ФК «Супрунівка»-ПП ім. «Калашника» (Калашники) 5:0
«Динамо» (Божківське)-«Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 1:2
«Гренада» (Микільське) - «Штурм» (Макухівка) 5-1

28.06.2017 12:30:20 Середа | №2

3 тур 21-22 червня 2017 р.
«Сокіл» (с. Степне) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 1:0
«Вікторія» (с. Головач) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 1:7
«Дружба» (с. Мачухи) – «Краяни» (с. Судіївка) – 2:1
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 2:0
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – 0:1 «Олімп» (с. Розсошенці) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 7:2
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Гренада» (с. Микільське) – 0:3
«Терешки» (с. Терешки) – «Біолог» (с. Гожули) – 2:0
«Динамо» (с. Божківське) – «Нива» (с. Коломацьке) – 2:4

4 тур 24-25 червня 2017 р.
«Сокіл» (с. Степне) – «Дружба» (с. Мачухи) – 0:1
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 3:1
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – «Штурм» (с. Макухівка) – 2:4
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Вікторія» (с. Головач) – 3:3
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 4:3
«Нива» (с. Коломацьке) – «Терешки» (с. Терешки) – 2:1
«Атлетик» (с. Мачухи) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 0:3
«Краяни» (с. Судіївка) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 2:1
«Біолог» (с. Гожули) – «Динамо» (с. Божківське) – 2:1

20.06.2017 22:19:58 Вівторок | №1

1 тур 10 -11.06. 2017 р.
«Гренада» (с. Микільське) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 3:0
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Штурм» (с. Макухівка) – 1:2
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 0:7
«Динамо» (с. Божківське) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 0:1
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 0:2
«Біолог» (с. Гожули) – «Краяни» (с. Судіївка) – 2:0
«Терешки» (с. Терешки) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:2
«Вікторія» (с. Головач) – «Дружба» (с. Мачухи) – 2:3
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Нива» (с. Коломацьке) – 1:1

2 тур 17-18.06. 2017 р.
«Краяни» (с. Судіївка) – «Сокіл» (с. Степне) – 3:3
«Нива» (с. Коломацьке) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 2:4
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Динамо» (с. Божківське) – 6:1
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Вікторія» (с. Головач) – 7:1
«Дружба» (с. Мачухи) – «Гренада» (с. Микільське) – 0:1
«Біолог» (с. Гожули) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 4:2
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Штурм» (с. Макухівка) – 6:3
«Ворскла-Кротенки» (с. Сем’янівка) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 6:1
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Терешки» (с. Терешки) – 0:1

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.
Динамо в світі
Погода у Полтаві
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ