0

24

16-74

0

Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (18.06.2013) Переглядів: 1917 | Коментарі: 26 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 261 2 3 »
21.09.2013 10:18:13 Субота | №26Спам

014.09.2013 року 17 тур ФК Динамо (Божківське) - Гренада (Микільське) 4:2(1:0)

Традиційно, якщо ФК Динамо виграє першу зустріч в Гренади на її полі то обов"язково здобуває перемогу і в рідних стінах. Слід відмітити, що ФК Динамо програючи з рахунком 1:2 вчасно переламали хід зустрічі, й довели її до логічного завершення, здобувши важливу перемогу. Голи забили: Одринський Д, Жадан А., Піскун В., Шпірук П.
P.S (Паша забив гол з штрафного, з метрів 28, м"яч пролетів над стінкою прямо в девятку )

21.09.2013 10:03:26 Субота | №25Спам

03.09.2013 року 15 тур Дукла (Супрунівка) - ФК Динамо (Божківське) - 6:2(2:0)

Одна з найнапруженіших та цікавих ігор для ФК Динамо. Незважаючи на велику кількість пропущених голів, рахунок не по грі. При рівній грі в першому таймі Дукла вдало використала помилки захисників ФК Динамо забивши два м"ячі. Перша половина другого тайму прошла за ініціативи ФК Динамо, яке зрівняло рахунок. При рахунку 2-4 на користь Дукли , гравці ФК Динамо вже не грали.

21.09.2013 09:53:19 Субота | №24Спам

31.08.2013 року 14 тур ФК Динамо (Божківське) - Промінь (Ковалівка) 5:2(3:1)

ФК Динамо відкривши знову на перших хвилинах рахунок на цей раз довели гру до логічного завершення, перемігши з рахунком 5:2.

31.08.2013 11:33:16 Субота | №23Спам

24.08.2013 року 13 тур Промінь (Ковалівка) - ФК Динамо (Божківське) 5:2(3:1)

Вітаємо Промінь (Ковалівка) з ПЕРЕМОГОЮ!!! А гравців ФК Динамо з ДНЕМ СЕЛА, який відбувся на передодні. За оптимального складу, нажаль ФК Динамо не спроможне було протистояти більш сильнішому сопернику. Відкривши рахунок вже на другій хвилині гри, ФК Динамо й швидко пропустило. А до 25 хвилини динамівці програвали вже з рахунком 1:3. Далі без коментаріїв. Голи в ФК Динамо забили: Жадан А., Кабаненко А. Глядачів 82 чоловік.

25.08.2013 09:32:50 Неділя | №22Спам

24.08.2013 року 13 тур Промінь (Ковалівка) - ФК Динамо (Божківське) с. Залізничне, початок 18:00

Історія протистоянь між ФК Динамо та Променем почалася ще з 1982 року і продовжується по цей час. Промінь (Ковалівка) - одна із принципових команд Полтавського району для ФК Динамо. Так само як і ФК Динамо для Променя. Тому чекаємо на запеклу і цікаву боротьбу між обома командами. Промінь не випадково знаходиться вгорі турнірної таблиці й веде боротьбу за третє місце, тому обов"язково буде грати тільки на перемогу. Для ФК Динамо також необхідно набирати очки, але...... враховуючи нестабільну гру команди та відсутність мотивації чекати позитивного результату - варто чи не варто подивимся.

Останні ігри 2012 рік: ФК Динамо - Промінь 0:3 Промінь - ФК Динамо 3:0

21.08.2013 17:24:08 Середа | №21Спам

17.08.2013 року 12 тур ФК Динамо (Божківське) - Дукла (Супрунівка) 1-2(0-0)

З першої і до останньої хвилини обидві команди вели боротьбу в цоьму матчі. Незважаючи на перемогу Дукли, справедливим був би нічийний результат. Але звісно виграє завжди сильніша команда, з чим і вітаємо гравців Дукли з с. Супрунівка. Перший тайм обидві команди провели в атаках, але так і не створили жодного стопроцентного гольового моменту. В другому таймі більше атакувало ФК Динамо й було близьким відкрити рахунок й вийти вперед. Але рахунок відкрили гравці Дукли, які вдало використали розіграш штрафного. А доля цієї гри вирішилась за 5 хвилин до завершення, коли динамівці спочатку зрівняли рахунок, а за 2 хвилини при розіграшу кутового пропустили знову в свої ворота м"яч. 2-1 вольова ПЕРЕМОГА Дукли. Гол в ФК Динамо забив Одринський Д. Глядачів 61 чол.

19.08.2013 16:53:44 Понеділок | №20Спам

17.08.2013 року 12 тур ФК Динамо (Божківське) - Дукла (Супрунівка). Початок 18:00

Після 11 турів Дукла (Супрунівка) знаходиться серед лідерів турніру й невипадково здобула перемогу над чемпіоном 2012 року Атака-Автотранс та в гостях над одним з претендентів на чемпіонство в 2013 році Соколом. Тому Дукла з ФК Динамо буде грати тільки на перемогу. ФК Динамо, програвши дві поспіль зустрічі на своєму полі лідерам чемпіонату, здобувши в останній грі першу перемогу в гостях та враховуючи те, що ігри 11 туру ФК Динамо пропускало, на гру з Дуклою повинно мати сверх мотивацію. Від ФК Динамо чекаєм тільки ПЕРЕМОГИ!!!
Останні ігри: 2009 рік ФК Динамо - Дукла 3-1
2010 рік ФК Динамо - Дукла 2-0
2011 рік ФК Динамо - Дукла 4-2
2012 рік ФК Динамо - Дукла 2-1

16.08.2013 22:37:49 П’ятниця | №19Спам

10.08.2013 року 10 тур Гренада (Микільське) - ФК Динамо (Божківське) 1:2 (1:1)

ФК Динамо здобуло першу і важливу ПЕРЕМОГУ в гостях, з чим і вітаємо команду!!! За згодою обох команд гра розпочалася в 17:00, що в подальшому і вплинуло на хід цієї гри. Гравці Гренади не хотіли грати, а ФК Динамо не могли. Забивши по голу в середині кожного тайму ФК Динамо грало переважно в захисті та на контратаках, досягши максимального результату. Гренада відверто вразила своєю недієздатністю. ФК ДИНАМО з ПЕРЕМОГОЮ!!! Голи забив Омельченко О. Глядачів 43 чоловік.

11.08.2013 08:59:49 Неділя | №18Спам

10.08.2013 року 10 тур Гренада (Микільське) - ФК Динамо (Божківське). Початок 17:00

ФК Динамо програвши чотири поспіль гри опинилося біля команд, які будуть вести боротьбу, щоб залишитися в І лізі. На гру з Гренадою ФК Динамо знову приїде з оптимальним складом гравців, але далі відступати нікуди. Гренада здобувши перемогу в попередній зустрічі на Соколом звісно в цій грі є фаворитом.
Останні зустрічі: 2010 рік Гренада - ФК Динамо 0-1 2011 рік Гренада - ФК Динамо 2-0 2012 рік Гренада - ФК Динамо 0-3

10.08.2013 11:14:38 Субота | №17Спам

03.08.2013 року 9 тур ФК ДИНАМО (Божківське) - Сокіл (Степне) 0-3 (0-0)

1-10 11-20 21-26
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.