Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 
 
Архів записів
 


 
Головна » Статті » Турніри

ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ФСТ КОЛОС І ЛІГА 2015р.


ДЮСШ

 

2-0

 2-1

7-1 

 6-1

12-2 

10-0 

6-1 

11-1 

 9-2

 12-1

5-1 

 ФК Розсошенці

0-5 

 

 2-3

 4-1

 2-1

3-1

3-0+/-

 3-5

3-1 

10-1 

5-0

6-0

Сокіл

0-2 

 3-0+\-

 

1-4 

 2-0

 1-3

5-1

 3-2

 8-4

4-1 

2-4

2-0

Злагода

3-3

 1-4

3-1 

 

 2-1

2-1 

0-3 

4-1 

 1-1

6-0 

5-1 

9-2

Гренада

 0-2

1-4 

 0-2

3-6 

 

 2-1

3-1 

 3-0

 3-0

2-3

4-0 

3-0 

Краяни

 0-1

1-0

 1-1

 4-4

1-1

 

7-2

 1-2

2-0

3-2 

6-2

5-1

 Супрунівка

0-1

 0-3

6-5 

1-0 

3-2 

5-2

 

 2-4

6-3

 1-0

3-0 +\-

1-1

Промінь

4-5 

1-5 

4-6

5-0 

1-3 

1-2

4-3

 

1-2

2-2 

 3-1

 0-0

Вікторія

 1-3

 1-3

4-6 

1-3

 0-1

 0-1

3-1 

 1-1

 

3-0+\- 

5-4 

3-0 

ФК Динамо

 0-2

 1-4

1-1

1-3

 2-3

 2-3

5-1

4-4 

2-0 

 

1-0

5-0

Факел

 2-3

2-8 

2-5 

1-2 

3-1 

 1-1

1-3

-\-

6-4 

2-2 

 

0-2 

Спортінг 

 0-3(+/-

0-2 

 2-6

 3-4

0-1 

1-0 

3-6 

2-6 

2-2 

 7-1

 5-4

 


Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (04.09.2015) Переглядів: 327 | Коментарі: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 171 2 »
15.10.2015 17:07:35 Четвер | №17

22 тур. 10 жовтня (субота) 2015 р.:

127. 15.00. «Розсошенці» (с. Розсошенці) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 0:5
128. 15.00. «Сокіл» (с. Степне) – «Краяни» (с. Судіївка) – 1:3
129. 15.00. «Вікторія» (с. Головач) – «Гренада» (с. Микільське) – 0:1
130. 15.00. «Спортинг» (с. Терешки) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 2:6
131. 15.00. «Злагода» (с. Кірове) – «Динамо» (с. Божківське) – 6:0
132. 15.00. «Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Факел» (с. Терешки) – 3:0 (техн. перемога)

08.10.2015 12:25:58 Четвер | №16

18 тур. 5 вересня (субота) 2015 р.:
103. 17.00. «Промінь» (с. Ковалівка) – «Розсошенці» – 1:5
104. 17.00. ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Гренада» (с. Микільське) – 6:1
105. 17.00. «Сокіл» (с. Степне) – «Вікторія» (с. Головач) – 8:4
106. 17.00. «Злагода» (с. Кірове) – «Спортинг» (с. Терешки) – 9:2
107. 17.00. «Динамо» (с. Божківське) – «Факел» (с. Терешки) – 1:0
108. 17.00. «Краяни» (с. Судіївка) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 7:2

19 тур. 19 вересня (субота) 2015 р.:
109. 16:00. «Гренада» (с. Микільське) – «Розсошенці» – 1:4
110. 16:00 Сокіл» (с. Степне) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 0:2
111. 16.00. «Вікторія» (с. Головач) – «Краяни» (с. Судіївка)- 0:1
112. 16.00. «Спортинг» (с. Терешки) – «Факел» (с. Терешки) –5:4
113. 16.00. «Динамо» (с. Божківське) – «Супрунівка» – 5:1
114. 16:00. «Злагода» (с. Кірове) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 4:1

20 тур. 26 вересня (субота) 2015 р.:
115. 16.00. «Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Вікторія» (с. Головач) – 3:1
116. 16.00. «Промінь» (с. Ковалівка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 4:5
117. 16.00. «Гренада» (с. Микільське) – «Сокіл» (с. Степне) – 0:2
118. 16.00. «Факел» (с. Терешки) – «Злагода» (с. Кірове) – 1:2
119. 16.00. «Краяни» (с. Судіївка) – «Динамо» (с. Божківське) – 3:2
120. 16.00. «Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Спортинг» (с. Терешки) – 1:1

21 тур. 3 жовтня (субота) 2015 р.:
121. 15.00. «Сокіл» (с. Степне) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 3:0 (техн. перемога)
122. 15.00. ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Вікторія» (с. Головач) – 11:1
123. 15.00. «Краяни» (с. Судіївка) – «Гренада» (с. Микільське) – 1:1
124. 15.00. «Динамо» (с. Божківське) – «Спортинг» (с. Терешки) – 5:0
125. 15.00. «Факел» (с. Терешки) – «Промінь» (с. Ковалівка) – гру призупинено
126. 15.00. «Злагода» (с. Кірове) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 0:3

04.09.2015 15:24:41 П’ятниця | №15

29.08.2015р. 17 тур
97. 15.00. «Розсошенці» – «Динамо» (с. Божківське) – 10:1
98. 17.00. ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Краяни» (с. Судіївка) – 12:2
99. 15.00. «Факел» (с. Терешки) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:5
100. 17.00. «Вікторія» (с. Головач) – «Злагода» (с. Кірове) – 1:3
101. 17.00. «Спортинг» (с. Терешки) – «Гренада» (с. Микільське) – 0:1
102. 17.00. «Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 2:4

04.09.2015 15:23:07 П’ятниця | №14

26.08.215 16 тур
91. 18.00. «Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Супрунівка» – 3:0 (технічна поразка)
92. 18.00. «Динамо» (с. Божківське) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 0:2
93. 18.00. «Промінь» (с. Ковалівка) – «Сокіл» (с. Степне) – 4:6
94. 18.00. «Факел» (с. Терешки) – «Вікторія» (с. Головач) – 6:4
95. 18.00. «Гренада» (с. Микільське) – «Злагода» (с. Кірове) – 3:6
96. 18.00. «Краяни» (с. Судіївка) – «Спортинг» (с. Терешки) – 5:1

04.09.2015 15:22:35 П’ятниця | №13

22.08.2015 р. 15 тур
85. 17.00. «Спортинг» (с. Терешки) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 0:2
86. 17.00. ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 10:0
87. 17.00. «Сокіл» (с. Степне) – «Динамо» (с. Божківське) – 4:1
88. 17.00. «Вікторія» (с. Головач) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 1:1
89. 17.00. «Гренада» (с. Микільське) – «Факел» (с. Терешки) – 4:0
90. 17.00. «Злагода» (с. Кірове) – «Краяни» (с. Судіївка) – 2:1

04.09.2015 15:22:06 П’ятниця | №12

12.08.2015 р. 13 тур
73. 18.00. «Факел»(с. Терешки) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) 2:8
74. 18.00. ДЮСШ (с.Розсошенці) – «Злагода» (с. Кірове) – 7:1
75. 18.00. «Сокіл»(с. Степне) – «Спортинг» (с. Терешки) – 2:0
76. 18.00.«Вікторія» (с. Головач) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 3:1
77. 18.00.«Гренада» (с. Микільське) – «Динамо» (с. Божківське) – 2:3
78. 18.00.«Промінь» (с. Ковалівка) – «Краяни» (с. Судіївка) – 1:2

15.08.2015 р.14 тур
79. 17.00. «Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Злагода» (с. Кірове) – 4:1
80. 17.00. «Спортинг» (с. Терешки) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 0:3 (техн. пор.)
81. 17.00. «Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Сокіл» (с. Степне) – 6:5
82. 17.00. «Динамо» (с. Божківське) – «Вікторія» (с. Головач) – 2:0
83. 17.00. «Промінь» (с. Ковалівка) – «Гренада» (с. Микільське) – 1:3
84. 17.00. «Краяни» (с. Судіївка) – «Факел» (с. Терешки) – 6:2

04.09.2015 15:19:40 П’ятниця | №11

8.08.2015 р. 12 тур.
67. 17.00. «Краяни» (с. Судіївка) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) 1:0
68. 17.00. ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Факел» (с. Терешки) 12:1
69. 17.00. «Злагода» (с. Кірове) – «Сокіл» (с. Степне) 3:1
70. 17.00. «Спортинг» (с. Терешки) – «Вікторія» (с. Головач) 2:2
71. 17.00. «Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Гренада» (с. Микільське) 3:2
72. 17.00. «Промінь» (с. Ковалівка) – «Динамо» (с. Божківське) 2:2

04.09.2015 15:17:23 П’ятниця | №10

01.08.2015 р. 11 тур
61. 17.00. ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 2:0
62. 17.00. «Краяни» (с. Судіївка) – «Сокіл» (с. Степне) – 1:1
63. 17.00. «Гренада» (с. Микільське) – «Вікторія» (с. Головач) – 3:0
64. 17.00. «Промінь» (с. Ковалівка) – «Спортинг» (с. Терешки) – 0:0
65. 17.00. «Динамо» (с. Божківське) – «Злагода» (с. Кірове) – 1:3
66. 17.00. «Факел» (с. Терешки) – «Дукла» (с. Супрунівка) – 1:3

04.09.2015 15:16:35 П’ятниця | №9

29.07.2015 р. 10 тур
55. «Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:3
56. «Вікторія» (с. Головач) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:3
57. «Гренада» (с. Микільське) – «Краяни» (с. Судіївка) – 2:1
58. «Спортинг» (с. Терешки) – «Динамо» (с. Божківське) – 7:1
59. «Промінь» (с. Ковалівка) – «Факел» (с. Терешки) – 3:1
60. «Злагода» (с. Кірове) – «Дукла» (с. Супрунівка) – 0:1

04.09.2015 15:16:23 П’ятниця | №8

25 .07.2015 р. 9 тур.
49. 18.00. «Вікторія»(с. Головач) – «Розсошенці» (с. Розсошенці)1:3
50. 18.00. ДЮСШ (с.Розсошенці) – «Промінь» (с. Ковалівка) 6:1
51. 18.00. «Сокіл»(с. Степне) – «Гренада» (с. Микільське) 2:0
52. 18.00. «Злагода»(с. Кірове) – «Факел» (с. Терешки) 5:1
53. 18.00. «Динамо»(с. Божківське) – «Краяни» (с. Судіївка) 2:3
54. 18.00. «Спортинг»(с. Терешки) – «Дукла» (с. Судіївка) 3:6

1-10 11-17
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.
Динамо в світі
Погода у Полтаві
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ