Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 
 
Архів записів
 


 
Головна » Статті » Турніри

ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ФСТ КОЛОС І ЛІГА 2016р.




1

Сокіл

20

17

1

2

100-21

52

2

Гренада

24

16

2

2

57-19

50

3

Олімп

24

13

1

6

60-36

40

4

ДЮСШ

24

11

2

7

70-37

35

5

Злагода-Кірове

24

9

6

5

66-43

33

6

Промінь

24

10

2

8

49-37

32

7

 Краяни

24

8

2

10

55-54

26

8

Космос

24

7

3

10

42-59

24

9

Вікторія

24

4

0

16

38-114

12

10

Динамо

24

2

3

15

25-70

9

11

Супрунівка

24

1

2

17

20-82

-5

















 


ДЮСШ

 

3-3

 0-6

2-5

0-3

2-0

2-1

4-4

8-3

5-1

3-5

ЗЛАГОДА

3-1

 

3-3

4-1

1-1

1-3

0-0

4-2

12-1

4-4

2-2

СОКІЛ

4-0

4-1

 

4-0

0-1

6-2

 5-0

8-0

13-1

3-0

0-1

КРАЯНИ

1-4

3-1

2-4

 

2-7

0-3

3-0

 8-2

8-1

0-0

1-3

ГРЕНАДА

1-6

4-0

1-3 

2-0 

 

2-1

1-1

3-0

5-0

6-2

2-1

ПРОМІНЬ

2-1

1-2

1-5

2-2

0-1

 

5-0

1-1

 6-3

 1-4

1-4

СУПРУНІВКА

2-5

2-7

 1-9

2-6

0-2

1-6

 

2-3

2-4 

0-5

1-4

ДИНАМО

1-5

2-3

1-4

1-2

0-3

0-5

1-2

 

 0-1

 2-4

2-1

ВІКТОРІЯ

0-14

0-9

2-8

2-6

0-5 

0-2

9-3

5-1

 

2-3

0-3

КОСМОС

1-3

1-5

1-6

4-2

2-4

1-4

3-0

0-0

3-2

 

1-5

ОЛІМП

1-2

5-1

3-5

6-3

0-3

1-3

2-0

5-2

3-2

5-2

 

Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (12.08.2016) Переглядів: 267 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
18.10.2016 20:44:43 Вівторок | №2

12 тур. 20 серпня (субота) 2016 р.:
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 3:5
«Вікторія» (с. Головач) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 0:9
«Динамо» (с. Божківське) – «Сокіл» (с. Степне) – 1:4
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Краяни» (с. Судіївка) – 2:2
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Гренада» (с. Микільське) – 0:2

13 тур. 24 серпня (середа) 2016 р.:
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 3:1 «Космос» (с. Тахтаулове) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 1:4
«Краяни» (с. Судіївка) – «Динамо» (с. Божківське) – 2:1
«Сокіл» (с. Степне) – «Вікторія» (с. Головач) – 13:1
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 2:0

14 тур. 27 серпня (субота) 2016 р.:
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 2:2
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Сокіл» (с. Степне) – 0:6
«Вікторія» (с. Головач) – «Краяни» (с. Судіївка) –2:6
«Динамо» (с. Божківське) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 2:4
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Гренада» (с. Микільське) – 0:1

15 тур. 31 серпня (середа) 2016 р.:
«Краяни» (с. Судіївка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:4
«Сокіл» (с. Степне) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 4:1
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 1:6
«Гренада» (с. Микільське) – «Динамо» (с. Божківське) – 3:0 (техн. пер.)
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Вікторія» (с. Головач) – 3:2

16 тур. 3 вересня (субота) 2016 р.:
«Сокіл» (с. Степне) – «Олімп» (с. Розсошенці) - 0:1
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Краяни» (с. Судіївка) - 4:1
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Космос» (с. Тахтаулове) - 5:1
«Вікторія» (с. Головач) – «Гренада» (с. Микільське) - 0:5
«Динамо» (с. Божківське) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) - 1:2

17 тур. 10 вересня (субота) 2016 р.:
«Гренада» (с. Микільське) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:6
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 1:5
«Краяни» (с. Судіївка) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:4
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Вікторія» (с. Головач) – 2:4
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 1:3

18 тур. 17 вересня (субота) 2016 р.:
«Краяни» (с. Судіївка) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 1:3
«Сокіл» (с. Степне) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 3:0
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Гренада» (с. Микільське) – 1:1
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 2:1
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Динамо» (с. Божківське) – 1:1

19 тур. 24 вересня (субота) 2016 р.:
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 2:7
«Гренада» (с. Микільське) – «Сокіл» (с. Степне) – 1:3
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Краяни» (с. Судіївка) – 4:2
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Вікторія» (с. Головач) – 6:3
«Динамо» (с. Божківське) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 2:1

20 тур. 1 жовтня (субота) 2016 р.:
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 5:2
«Краяни» (с. Судіївка) – «Гренада» (с. Микільське) – 2:7
«Сокіл» (с. Степне) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 5:0
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 2:0
«Вікторія» (с. Головач) – «Динамо» (с. Божківське) – 5:1

21 тур. 8 жовтня (субота) 2016 р.:
«Динамо» (с. Божківське) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:5
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 1:2
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Краяни» (с. Судіївка) – 2:6
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Гренада» (с. Микільське) – 2:4
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Вікторія» (с. Головач) – 3:2

22 тур. 15 жовтня (субота) 2016 р.:
«Гренада» (с. Микільське) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 2:1
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 3:0 (техн. пер.)
«Сокіл» (с. Степне) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 6:2
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Динамо» (с. Божківське) – 4:2
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Вікторія» (с. Головач) -8:3

12.08.2016 15:58:28 П’ятниця | №1

1 тур. 18 червня (субота) 2016 р.:

«Олімп» (с. Розсошенці) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:2
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Вікторія» (с. Головач) – 12:1
«Сокіл» (с. Степне) – «Динамо» (с. Божківське) – 8:0
«Краяни» (с. Судіївка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 0:3
«Гренада» (с. Микільське) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 1:1

2 тур. 22 червня (середа) 2016 р.:

ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 3:3
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 1:4
«Динамо» (с. Божківське) – «Краяни» (с. Судіївка) – 2:8
«Вікторія» (с. Головач) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:8
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 1:4

3 тур. 25 червня (субота) 2016 р.:

«Олімп» (с. Розсошенці) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 5:1
«Сокіл» (с. Степне) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 4:0
«Краяни» (с. Судіївка) – «Вікторія» (с. Головач) – 8:1
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Динамо» (с. Божківське) – 0:0
«Гренада» (с. Микільське) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 2:1

4 тур. 2 липня (субота) 2016 р.:

ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Краяни» (с. Судіївка) – 2:5
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Сокіл» (с. Степне) – 3:3
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 5:0
«Динамо» (с. Божківське) – «Гренада» (с. Микільське) – 0:3 (техн. пор.)
«Вікторія» (с. Головач) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 2:3

5 тур. 9 липня (субота) 2016 р.:

«Олімп» (с. Розсошенці) – «Сокіл» (с. Степне) – 3:5
«Краяни» (с. Судіївка) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 3:1
«Космос» (с. Тахтаулове) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:3
«Гренада» (с. Микільське) – «Вікторія» (с. Головач) – 5:0
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Динамо» (с. Божківське) – 2:3

Команда «Промінь» (с. Ковалівка) вільна від ігор.

6 тур. 13 липня (середа) 2016 р.:

ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Гренада» (с. Микільське) – 0:3
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 4:4
«Сокіл» (с. Степне) – «Краяни» (с. Судіївка) – 4:0
«Вікторія» (с. Головач) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 9:3
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 1:4

7 тур. 16 липня (субота) 2016 р.:

«Олімп» (с. Розсошенці) – «Краяни» (с. Судіївка) – 6:3
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Сокіл» (с. Степне) – 1:6
«Гренада» (с. Микільське) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – 4:0
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 2:5
«Динамо» (с. Божківське) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 0:5

8 тур. 23 липня (субота) 2016 р.:

«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 0:0
«Сокіл» (с. Степне) – «Гренада» (с. Микільське) – 0:1
«Краяни» (с. Судіївка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 0:0
«Вікторія» (с. Головач) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 0:2
«Олімп» (с. Розсошенці) – «Динамо» (с. Божківське) – 5:2

9 тур. 30 липня (субота) 2016 р.:

«Космос» (с. Тахтаулове) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 1:5
«Гренада» (с. Микільське) – «Краяни» (с. Судіївка) – 2:0
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Сокіл» (с. Степне) – 1:9
«Промінь» (с. Ковалівка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 2:1
«Динамо» (с. Божківське) – «Вікторія» (с. Головач) – 0:1

10 тур. 6 серпня (субота) 2016 р.:

ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Динамо» (с. Божківське) – 4:4
«Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 1:3
«Краяни» (с. Судіївка) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 3:0 (техн. пер.)
«Гренада» (с. Микільське) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 6:2
«Вікторія» (с. Головач) – «Олімп» (с. Розсошенці) – 0:3

11 тур. 13 серпня (субота) 2016 р.:

«Олімп» (с. Розсошенці) – «Гренада» (с. Микільське) –0 :3
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Космос» (с. Тахтаулове) –0 :5
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Сокіл» (с. Степне) –1 :5
«Динамо» (с. Божківське) – «Злагода-Кірове» (с. Пальчиківка) –2 :3
«Вікторія» (с. Головач) – ДЮСШ (с. Розсошенці) –0 :14

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.
Динамо в світі
Погода у Полтаві
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ