Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 
 
Архів записів
 


 
Головна » Статті » Турніри

ЧЕМПІОНАТ ВФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ 2016-2017р. І ЛІГА

Галант

 

7-3

5-5

9-5

7-4

13-8

8-0

5-4

12-2

8-3

ПерСІд

1-3

 

2-9

1-6

2-1

0-3

4-1

3-6

 9-1

8-4

Розсошенці

5-5

4-3

 

7-4

8-6

9-3

5-9

 5-3

5-4

6-5

ДЮСШ

2-6

1-2

1-2

 

4-4

5-2

 1-2

4-0

5-5

3-0

Олімп-2

4-10

10-3

5-4

4-4

 

4-5

 5-5

9-3

3-0

6-7

Факел

2-6

4-12

 8-13

5-5

4-5

 

4-6

6-4

4-5

8-2

Дружба

1-6

2-4

 2-6

1-3

2-5

7-4

 

5-4

7-4

5-3

Краяни

3-7

3-6

0-3

2-5

8-0

6-9

0-5

 

2-3

7-4

Супрунівка

3-5

8-3

5-7

5-2

0-5

4-6

3-8

4-1

 

3-7

Злагода-2

4-11

4-5

7-6

0-3

4-1

7-9

 5-5

5-2

5-2

 

Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (17.12.2016) Переглядів: 102 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
16.04.2017 20:30:35 Неділя | №4

11 лютого 2017 р. 10 тур
«Краяни» (с. Судіївка) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 0:3
«Злагода-2» (с. Пальчиківка) – «ПерСід» (с. Розсошенці) – 4:5
«Факел» (с. Терешки) – «Олімп-2» (с. Розсошенці) – 4:5
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Галант» (с. Розсошенці) – 3:5
«Дружба» (с. Мачухи) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:3

18 лютого 2017 р. 11 тур
«Олімп-2» (с. Розсошенці) – «Дружба» (с. Мачухи) – 5:5
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Краяни» (с. Судіївка) – 4:0
«ПерСід» (с. Розсошенці) – «Галант» (с. Розсошенці) – 1:3
«Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Злагода-2» (с. Пальчиківка) – 6:5
«Факел» (с. Терешки) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 4:5

25 лютого 2017 р. 12 тур
«Дружба» (с. Мачухи) – «Факел» (с. Терешки) – 7:4
«Краяни» (с. Судіївка) – «Олімп-2» (с. Розсошенці) – 8:0
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «ПерСід» (с. Розсошенці) – 8:3
«Галант» (с. Розсошенці) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 5:5
«Злагода-2» (с. Пальчиківка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 0:3

4 березня 2017 р. 13 тур
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Галант» (с. Розсошенці) – 2:6
«Дружба» (с. Мачухи) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 7:4
«Факел» (с. Терешки) – «Краяни» (с. Судіївка) – 6:4
«Розсошенці» (с. Розсошенці) – «ПерСід» (с. Розсошенці) – 4:3
«Олімп-2» (с. Розсошенці) – «Злагода-2» (с. Пальчиківка) – 6:7

11 березня 2017 р14 тур
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 5:7
«ПерСід» (с. Розсошенці) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 1:6
«Краяни» (с. Судіївка) – «Дружба» (с. Мачухи) – 0:5
«Злагода-2» (с. Пальчиківка) – «Факел» (с. Терешки) – 7:9
«Галант» (с. Розсошенці) – «Олімп-2» (с. Розсошенці) – 7:4

25 березня 2017 р. 15 тур
«Олімп-2» (с. Розсошенці) – «ПерСід» (с. Розсошенці) – 10:3
«Дружба» (с. Мачухи) – «Злагода-2» (с. Пальчиківка) – 5:3
«Факел» (с. Терешки) – «Галант» (с. Розсошенці) – 2:6
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 1:2
«Краяни» (с. Судіївка) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 2:3

01 квітня 2017 року 16 тур
«Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Олімп-2» (с. Розсошенці) – 8:6
«Галант» (с. Розсошенці) – «Дружба» (с. Мачухи) – 8:0
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 5:2
«Злагода-2» (с. Пальчиківка) – «Краяни» (с. Судіївка) – 5:2
«ПерСід» (с. Розсошенці) – «Факел» (с. Терешки) – 0:3 (техн. пор.)

8 квітня 2017 р. 17 тур
«Факел» (с. Терешки) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 8:13
«Дружба» (с. Мачухи) – «ПерСід» (с. Розсошенці) – 2:4
«Олімп-2» (с. Розсошенці) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 4:4
«Краяни» (с. Судіївка) – «Галант» (с. Розсошенці) – 3:7
«Злагода-2» (с. Пальчиківка) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 5:2

15 квітня 2017 р. 18 тур
«Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Дружба» (с. Мачухи) – 5:9
«ПерСід» (с. Розсошенці) – «Краяни» (с. Судіївка) – 3:6
«Галант» (с. Розсошенці) – «Злагода-2» (с. Пальчиківка) – 8:3
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Олімп-2» (с. Розсошенці) – 0:5
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Факел» (с. Терешки) – 5:2

16.04.2017 20:21:42 Неділя | №3

28 січня 2017 р. 8 тур
«Галант» (с. Розсошенці) – «Краяни» (с. Судіївка) – 5:4
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Злагода-2» (с. Пальчиківка) – 3:7
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Олімп-2» (с. Розсошенці) – 4:4
«Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Факел» (с. Терешки) – 9:3
«ПерСід» (с. Розсошенці) – «Дружба» (с. Мачухи) – 4:1

4 лютого 2017 р. 9 тур
«Злагода-2» (с. Пальчиківка) – «Галант» (с. Розсошенці) – 4:11
«Факел» (с. Терешки) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 5:5
«Дружба» (с. Мачухи) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 2:6
«Олімп-2» (с. Розсошенці) – «Супрунівка» – 3:0 (техн. пер.)
«Краяни» (с. Судіївка) – «ПерСід» (с. Розсошенці) – 3:6

24.01.2017 22:30:03 Вівторок | №2

8-9 січня 2017 р. 6 тур
«Злагода-2» (с. Пальчиківка) – «Дружба» (с. Мачухи) – 5:5
«Галант» (с. Розсошенці) – «Факел» (с. Терешки) – 13:8
«ПерСід» (с. Розсошенці) – «Олімп-2» (с. Розсошенці) – 2:1
«Розсошенці» (с. Розсошенці) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 7:4
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Краяни» (с. Судіївка) – 4:1

21-22 січня 2017 р. 7 тур
«Олімп-2» (с. Розсошенці) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 5:4
«Дружба» (с. Мачухи) – «Галант» (с. Розсошенці) – 1:6
«Факел» (с. Терешки) – «ПерСід» (с. Розсошенці) – 4:12
«Краяни» (с. Судіївка) – «Злагода-2» (с. Пальчиківка) – 7:4
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 5:5

31.12.2016 11:07:34 Субота | №1

1 тур 26-27 листопада 2016 р.
«Галант» (с. Розсошенці) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 12:2
«ПерСід» (с. Розсошенці) – «Злагода-2» (с. Пальчиківка) – 8:4
«Олімп-2» (с. Розсошенці) – «Факел» (с. Терешки) – 4:5
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Дружба» (с. Мачухи) – 1:2
«Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Краяни» (с. Судіївка) – 5:3


2 тур 3 грудня 2016 р.
«Злагода-2» (с. Пальчиківка) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 7:6
«Галант» (с. Розсошенці) – «ПерСід» (с. Розсошенці) – 7:3
«Краяни» (с. Судіївка) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 2:5
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Факел» (с. Терешки) – 4:6
«Дружба» (с. Мачухи) – «Олімп-2» (с. Розсошенці) – 2:5

3 тур 10-11 грудня 2016 р.
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «Злагода-2» (с. Пальчиківка) – 3:0
«ПерСід» (с. Розсошенці) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 9:1
«Факел» (с. Терешки) – «Дружба» (с. Мачухи) – 4:6
«Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Галант» (с. Розсошенці) – 5:5
«Олімп-2» (с. Розсошенці) – «Краяни» (с. Судіївка) – 9:3

4 тур 17-18 грудня 2016 р.
«ПерСід» (с. Розсошенці) – «Розсошенці» (с. Розсошенці) – 2:9
«Галант» (с. Розсошенці) – ДЮСШ (с. Розсошенці) – 9:5
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Дружба» (с. Мачухи) – 3:8
«Злагода-2» (с. Пальчиківка) – «Олімп-2» (с. Розсошенці) – 4:1
«Краяни» (с. Судіївка) – «Факел» (с. Терешки) – 6:9

5 тур 24-25 грудня 2016 р.
«Факел» (с. Терешки) – «Злагода-2» (с. Пальчиківка) – 8:2
ДЮСШ (с. Розсошенці) – «ПерСід» (с. Розсошенці) – 1:2
«Розсошенці» (с. Розсошенці) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 5:4
«Олімп-2» (с. Розсошенці) – «Галант» (с. Розсошенці) – 4:10
«Дружба» (с. Мачухи) – «Краяни» (с. Судіївка) – 5:4

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.
Динамо в світі
Погода у Полтаві
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ