Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 
 
Архів записів
 


 
Головна » Статті » Турніри

ЧЕМПІОНАТ ВФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ 2016-2017р. ІІІ ЛІГА

Динамо

 

3-3

3-7

1-5

 3-4

2-1

4-7

2-7

2-3

1-3

2-5

Злагода

3-3

 

14-0

2-5

2-4

5-1 

2-4

5-3

 4-7

5-4

6-9

Бастіон

7-1

2-11

 

6-3

11-2

2-3

 2-7

3-6

 4-1

 7-3

3-10 

Рубін

 5-2

2-9

 5-4

 

11-1

9-3

7-1

 6-2

3-0

 6-2

5-1

Дніпро

3-3

5-10

3-1

 1-8

 

4-14

4-7

 0-2

3-5

 0-5

 3-8

Космос-2

 2-4

2-5

5-10 

0-13

5-5

 

 3-8

0-4

2-11

0-6

4-7

 Космос

2-3

5-8

 4-7

2-11

7-0

3-4

 

1-3

 3-7

2-1

 1-3

Авангард

9-2

6-5

 5-1

1-2

0-1

6-4

3-1

 

 2-2

 6-0

 3-4

 Супрунівка -2

11-5

0-4

5-7

2-5

 3-2

0-7

2-7

 7-0

 

1-3

3-3 

Промінь

6-2

5-10

5-3

3-10

 8-0

3-1

8-3

2-3

4-2

 

2-6

 Головач

9-3

4-2 

8-2

4-2

3-1

1-4

6-1

10-1

4-3

3-2

Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (07.12.2016) Переглядів: 82 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
16.12.2017 23:38:32 Субота | №4

12 тур 11 лютого 2017 р.
«Рубін» (с. Розсошенці) – «Авангард» (с. Минівка) – 6:2
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 1:3
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 5:8
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 2:3
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Динамо» (с. Божківське) – 3:3

13 тур 18 лютого 2017 р.
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Рубін» (с. Розсошенці) – 0:13
«Авангард» (с. Минівка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 3:1
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Головач» (с. Головач) – 6:9
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 5:3
«Динамо» (с. Божківське) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 2:3

14 тур 25 лютого 2017 р.
«Головач» (с. Головач) – «Авангард» (с. Минівка) – 10:1
«Рубін» (с. Розсошенці) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 6:2
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Динамо» (с. Божківське) – 7:1
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 3:2
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 3:4

15 тур 4 березня 2017 р.
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 8:3
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Головач» (с. Головач) – 4:7
«Динамо» (с. Божківське) – «Рубін» (с. Розсошенці) – 1:5
«Авангард» (с. Минівка) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 6:5
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 3:1

16 тур 11 березня 2017 р.
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 4:1
«Рубін» (с. Розсошенці) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 11:1
«Головач» (с. Головач) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 3:2
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Динамо» (с. Божківське) – 2:3
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 5:1

17 тур 25 березня 2017 р.
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 4:7
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Авангард» (с. Минівка) – 0:4
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 5:10
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Рубін» (с. Розсошенці) – 2:5
«Динамо» (с. Божківське) – «Головач» (с. Головач) – 2:5

18 тур 1 квітня 2017 р.
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 3:7
«Авангард» (с. Минівка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 6:0
«Рубін» (с. Розсошенці) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 5:4
«Головач» (с. Головач) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 3:1
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Динамо» (с. Божківське) – 3:3

19 тур 8 квітня 2017 р.
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Головач» (с. Головач) – 3:3
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 3:1
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 2:7
«Динамо» (с. Божківське) – «Авангард» (с. Минівка) – 2:7
«Дніпро(с. Заворскло) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 5:10

20 тур22 квітня 2017 р.
«Авангард» (с. Минівка) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 0:1
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Рубін» (с. Розсошенці) – 2:11
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Динамо» (с. Божківське) – 2:4
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Супрунівка-2» – 4:7
«Головач» (с. Головач) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 8:2

21 тур 23 квітня 2017 р.
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 4:14
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Авангард» (с. Минівка) – 7:0
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 2:11
«Динамо» (с. Божківське) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 1:3
«Рубін» (с. Розсошенці) – «Головач» (с. Головач) – 5:1

22 тур 30 квітня 2017 р.
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 2:11
«Авангард» (с. Минівка) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 5:1
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 8:0
«Головач» (с. Головач) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 6:1
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Рубін» (с. Розсошенці) – 2:5

16.12.2017 23:25:09 Субота | №3

10 тур 28-29 січня 2017 р.
«Авангард» (с. Минівка) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 2:2
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 14:0
«Головач» (с. Головач) – «Рубін» (с. Розсошенці) – 4:2
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 5:5
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Динамо» (с. Божківське) – 6:2

11 тур 4-5 лютого 2017 р.
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Авангард» (с. Минівка) – 3:6
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 0:7
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Головач» (с. Головач) – 1:3
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 0:5
«Рубін» (с. Розсошенці) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 2:9

24.01.2017 22:46:18 Вівторок | №2

31 грудня 2016 р. 6 тур
«Рубін» (с. Розсошенці) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 3:0
«Авангард» (с. Минівка) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 6:4
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 7:0
«Головач» (с. Головач) – «Динамо» (с. Божківське) – 9:3
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 5:4

14 січня 2017 р. 7 тур
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 2:7
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Головач» (с. Головач) – 3:8
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Авангард» (с. Минівка) – 2:3
«Динамо» (с. Божківське) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 3:3
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Рубін» (с. Розсошенці) – 6:3

15 січня 2017 р. 8 тур
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 0:6
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 4:7
«Головач» (с. Головач) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 4:3
«Авангард» (с. Минівка) – «Динамо» (с. Божківське) – 9:2
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 2:4

21-22 січня 2017 р. 9 тур
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Головач» (с. Головач) – 3:10
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Авангард» (с. Минівка) – 0:2
«Супрунівка-2» – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 0:4
«Динамо» (с. Божківське) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 2:1
«Рубін» (с. Розсошенці) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 7:1

31.12.2016 11:00:09 Субота | №1

1 тур 26-27.11.2016 року
«Авангард» (с. Минівка) – «Рубін» (с. Розсошенці) – 1:2
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 2:4
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 5:10
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 4:2
«Динамо» (с. Божківське) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 3:4

2 тур 3-4.12.2016р.
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 7:3
«Головач» (с. Головач) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 4:2
«Рубін» (с. Розсошенці) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 9:3
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Авангард» (с. Минівка) – 1:3
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Динамо» (с. Божківське) – 11:5

3 тур 10-11.12.2016р.
«Авангард» (с. Минівка) – «Головач» (с. Головач) – 3:4
«Динамо» (с. Божківське) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 3:7
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Рубін» (с. Розсошенці) – 3:10
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 3:5
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 3:8

4 тур 17-18.12. 2016 р.
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 2:1
«Головач» (с. Головач) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 1:4
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Авангард» (с. Минівка) – 5:3
«Рубін» (с. Розсошенці) – «Динамо» (с. Божківське) – 5:2
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 11:2

5 тур 24-25.12.2016р.
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 2:5
«Динамо» (с. Божківське) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 4:7
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Головач» (с. Головач) – 2:6
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 5:7
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Рубін» (с. Розсошенці) – 1:8

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.
Динамо в світі
Погода у Полтаві
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ