Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 
 
Архів записів
 


 
Головна » Статті » Турніри

ЧЕМПІОНАТ ВФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ 2017-2018р. ІІІ ЛІГА

«АТЛАНТ»

 

 

 5-4

5-2

 

7-0

 5-2

 

 

 

3-0 

«ЗЛАГОДА»

 1-4

 

 1-2

4-4 

 

 

 

9-1

 6-1

 

 

«ПРОМІНЬ»

 

 

 

 

 4-1

4-2

 5-2

 

 

 9-2

7-2

«СУПРУНІВКА-2»

 

 

 2-2

 

 

 5-3

4-1 

 

 

 6-3

6-3

«БАСТІОН»

2-11

 2-4

 

 2-4

 

 

 

 2-1

 4-3

 

 

ФК «ДИНАМО»

 4-5

 

 

 

7-4 

 

 

 

 5-3

 6-3

7-9 

«АВАНГАРД»

1-3 

 

 

 

 4-2

2-6

 

 

 

 6-3

 1-4

«КОСМОС-2»

2-12 

 

4-4 

 

 

2-4 

 

 

 

 

 

«НИВА»

3-10 

 

 3-7

0-4 

 

 

4-5

1-0 

 

 

 

«КОСМОС»

2-8

 4-7

 

2-3 

 4-6

 

 

2-4

 1-4

 

 

ФК «ДИНАМО-2»

 

3-15 

 

 

4-7

 

 

 4-7

 2-9

 4-2

 

Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (16.12.2017) Переглядів: 44 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
08.02.2018 23:15:08 Четвер | №2

4 тур 16 грудня 2017 р.
«Нива» (с. Коломацьке) – «Промінь» (с. Ковалівка) - 3:7
«Авангард» (с. Минівка) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 1:3
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 2:3
ФК «Динамо-2» (с. Божківське) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 4:2
ФК «Динамо» (с. Божківське) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 7:4

5 тур 23 грудня 2017 р.
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Динамо» (с. Божківське) – 5:3
«Атлант» (с. Терешки) – «Динамо-2» (с. Божківське) – 3:0 (техн. пер.)
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 2:4
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Авангард» (с. Минівка) - 5:2
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Нива» (с. Коломацьке) - 4:3

6 тур 30 грудня 2017 р.
«Нива» (с. Коломацьке) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 0:4
«Авангард» (с. Минівка) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 4:2
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Промінь» (с. Ковалівка) - 1:2
«Космос-2» (с. Тахтаулове)– «Атлант» (с. Терешки) - 2:12
ФК «Динамо» (с. Божківське) – «Космос» (с. Тахтаулове) - 6:3

7 тур 6 січня 2018 р.
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Авангард» (с. Минівка) – 4:1
«Атлант» (с. Терешки) – ФК «Динамо» (с. Божківське) – 7:0
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Злагода» (с. Пальчиківка) - 2:4
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Нива» (с. Коломацьке) - 1:4
ФК «Динамо-2» (с. Божківське) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) - 4:7

8 тур 8 січня 2018 р.
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 4:4
ФК «Динамо» (с. Божківське) – ФК «Динамо-2» (с. Божківське) – 7:9
«Нива» (с. Коломацьке) – «Атлант» (с. Терешки) – 3:10
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 4:1
«Авангард» (с. Минівка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 6:3

9 тур 13 січня 2018 р.
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Злагода» (с. Пальчиківка) - 4:7
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – ФК «Динамо» (с. Божківське) - 2:4
ФК «Динамо-2» (с. Божківське) – «Нива» (с. Коломацьке) 2:9
«Атлант» (с. Терешки) – «Авангард» (с. Минівка) - 5:2
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Промінь» (с. Ковалівка) - 2:2

10 тур 20 січня 2018 р.
«Нива» (с. Коломацьке) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 1:0
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 9:2
«Авангард» (с. Минівка) – ФК «Динамо-2» (с. Божківське) – 1:4
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 2:4
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Атлант» (с. Терешки) – 1:4

11 тур 27 січня 2018 р.
«Атлант» (с. Терешки) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 5:4
ФК «Динамо-2» (с. Божківське) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 3:15
53. 15.00. ФК «Динамо» (с. Божківське) – «Нива» (с. Коломацьке) – 5-3
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 4:6
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Авангард» (с. Минівка) – 2:2

16.12.2017 23:15:41 Субота | №1

1 тур 25-26 листопада 2017 р.
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Космос» (с. Тахтаулове) – 6:3
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 9:1
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Атлант» (с. Терешки) – 2:11
«Авангард» (с. Минівка) – ФК «Динамо» (с. Божківське) – 2:6
«Промінь» (с. Ковалівка) – ФК «Динамо-2» (с. Божківське) – 7:2

2 тур 2-3 грудня 2017 р.
«Атлант» (с. Терешки) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 5:2
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 4:4
ФК «Динамо» (с. Божківське) – «Злагода» (с. Пальчиківка) – 4:5
ФК «Динамо-2» (с. Божківське) – «Бастіон» (с. Мачухи) – 4:7
«Нива» (с. Коломацьке) – «Авангард» (с. Минівка) – 4:5

3 тур 9-10 грудня 2017 р.
«Злагода» (с. Пальчиківка) – «Нива» (с. Коломацьке) – 6:1
«Космос» (с. Тахтаулове) – «Атлант» (с. Терешки) – 2:8
«Бастіон» (с. Мачухи) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 2:1
«Промінь» (с. Ковалівка) – ФК «Динамо» (с. Божківське) - 4:2
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Динамо-2» (с. Божківське) - 6:3

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.
Динамо в світі
Погода у Полтаві
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ