"ВОРСКЛА" Кротенки

2

13

23-77

Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (23.11.2012) Переглядів: 1088 | Коментарі: 22 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 221 2 3 »
01.03.2013 12:23:09 П’ятниця | №22Спам

24.02.2013 року спорткомплекс с. Розсошенці 12 тур

ФК Динамо (Божківське) - Кристал (Залізничне) 2:4(1:3)

В напруженій, цікавій боротьбі, з першої до останньої хвилини проходила гра між ФК Динамо та Кристалом. Гравці Кристалу більше контролювали м"яч й розігрували його до створення гольового моменту, вдало використавши розіграші стандартів забили два гола, й довели зустріч до перемоги. Динамівці грали переважно на контратаках, створили також багато гольових моментів, але реалізація була на користь соперника. 4:2 - ПЕРЕМОГА Кристала.

25.02.2013 18:19:38 Понеділок | №21Спам

Для Кристала, який веде боротьбу за перше місце в грі з ФК Динамо необхідна тільки перемога. В першому колі гравці Кристала досить легко розібралися з динамівцями й здобули перемогу з рахунком 7:2. Для гравців ФК Динамо, які не грали офіційно дві неділі буде дуже важко протистояти лідеру. Але програвати ФК Динамо НЕЗБИРАЄТЬСЯ !!!

05.02.2013 23:42:17 Вівторок | №20Спам

03.02.2013 року спорткомплекс с. Розсошенці 12 тур

Молодь(Мачухи) - ФК Динамо (Божківське) 3:5(2:3)

ФК Динамо пропустивши за перші 5 хвилин два гола, спочатку зрівняли рахунок, а потім довели зустріч і до ПЕРЕМОГИ!!! З чим і ВІТАЄМ!!! Голи в ФК Динамо забили: Жадан А.- 4, Тумко О.

03.02.2013 16:53:08 Неділя | №19Спам

03.02.2013 року спорткомплекс с. Розсошенці 10 тур

Молодь(Мачухи) - ФК Динамо (Божківське)

В першому колі, в першому турі гравці Молоді по ходу гри вигравали з рахунком 3:1, але не змогли втримати свою перевагу і гра завершилася з рахунком 3:3. ФК Динамо сама непередбачена команда 3-ї ліги, команда яка більше ігрового часу проводить в атаці, створює багато гольових моментів і не забиває, і досить легко поступається своїм соперникам. Тож в цій грі Молодь має всі шанси виграти в ФК Динамо, здобути три очка й продовжити боротьбу за вищі місця.

31.01.2013 22:50:44 Четвер | №18Спам

26.01.2013 року спорткомплекс с. Розсошенці 10 тур

ЦМКР (Копили) - ФК Динамо (Божківське) 5:3 (3:1)

Грали, грали, били, били по воротам - не забили, пропустили. ЦМКР вітаємо з заслуженою ПЕРЕМОГОЮ!!! ФК Динамо - без коментарів.

27.01.2013 року спорткомплекс с. Розсошенці 11 тур

ФК Динамо (Божківське) - Промінь (Ковалівка)1:4 (1:2)

23.01.2013 21:59:23 Середа | №17Спам

20.01.2013 року спорткомплекс с. Розсошенці 9 тур

Динамо (Божківське) - Космос-2 (Тахтаулово) 5:5(2:3)

Знову НІЧИЯ і знову гравці ФК Динамо на останніх хвилинах матчу могли здобути перемогу.
Обидві команди розпочали гру обережно і намагалися розігрувати м"яч до створення гольового моменту. Динамівці перші відкрили рахунок і досить швидко стали в ролі наздоганяючих, пропустивши два гола підряд, але швидко зрівняли рахунок.
Космос-2, втративши лідера команди Вербового О., який отримав травму й більше не виходив на поле, переважно грав на контратаках і під кінець першого тайму вийшов вперед 3:2.
Другий тайм видався ще цікавішим. ФК Динамо більше атакували, більше створювали гольових моментів і весь час були в ролі наздоганяючих. Гравці Космоса-2, граючи на контратаках, вдало використали помилки динамівців в обороні по ходу зустрічі вигравали з рахунком 5:3, але так і не змогли втримати свою перевагу. НІЧИЯ 5:5!!!
Голи в ФК Динамо забили: Березенець А.-2, Волошин І., Жадан А.,
Сіроштан І.

20.01.2013 19:29:49 Неділя | №16Спам

Динамо (Божківське) - Космос-2 (Тахтаулово)

Історія протистоянь між командами ФК Динамо та Космос налічує велику кількість зіграних між собою матчів, а за останні роки - матчів принципового характеру. Але це матчі, які були зіграні на великому полі.
В минулому чемпіонаті, в спорткомплексі ФК Динамо і Космос зустрічалися між собою в другій лізі. Тоді по перемозі здобула кожна кожманда: 4-0 - ФК Динамо та 5-1 - Космос.
Космос-2 - друга команда с.Тахтаулово, але представляють її гравці основного складу футбольної команди Космос, тому не випадково, що після 8-ми турів саме цей колектив очолює турнірну таблицю і не програв жодної гри.
ФК Динамо в пошуках своєї стабільної гри знаходиться внизу таблиці, але готове протистояти лідру.
А переможе звісно КРАЩИЙ!!!

14.01.2013 22:36:46 Понеділок | №15Спам

13.01.2013 року спорткомплекс с. Розсошенці 8 тур

Злагода (Кірове) - Динамо (Божківське) 4:4 (2:0)

Мабуть в цій грі обидві команди більше втратили чим здобули, оскільки своєю грою більше заслуговували на ПЕРЕМОГУ, чим на нічию.
В першому таймі краще грали гравці Злагоди, створили більше гольових моментів і під кінець тайму реалізували свою перевагу в 2 м"ячі.
Другий тайм видався ще цікавішим й проходив вже за переваги гравців Фк Динамо, які гостріше атакували, по ходу гри тричі зрівняли рахунок і під кінець зустрічі були близькі до перемоги.
Бойова НІЧИЯ 4:4.
Голи в ФК Динамо забили: Шпирук П., Сіроштан А.,
Волошин І.(Іван Мессі), Жадан А.

09.01.2013 22:22:42 Середа | №14Спам

Злагода (Кірове) - Динамо (Божківське)

Початок 13:00

Злагода (Кірове) - міцний соперник, команда яка багато забиває, команда яка своєю грою підтверджує місце, на якому знаходиться в турнірній таблиці та не випадково здобула перемогу над лідером 3-ї ліги - Кристалом.
Для гравців ФК Динамо, які в останніх іграх боролися більше зі своїми помилками ніж з соперниками, в наступній грі проти команди з Кірова є що доказувати, тому недооцінки соперника немає.

09.01.2013 21:38:07 Середа | №13Спам

06.01.2013 року спорткомплекс с. Розсошенці

ФК Динамо (Божківське) - Ворскла (Кротенки) 4:2 (3:1)

Ворскла (Кротенки) підтвердила реноме явного аутсайдера. Тому ФК Динамо здобуло перемогу завдяки слабкій грі соперника. При цьому вмудрились, як і в попередніх іграх, змарнувати велику кількість гольових моментів та за рахунок власних помилок пропустити 2 м"яча.
Голи в ФК Динамо забили: Сіроштан І., Жадан А., Ярмоленко М., Тумко О.
Позитив один: 2013 рік розпочали з ПЕРЕМОГИ!!!.

1-10 11-20 21-22
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.