Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 
 
Архів записів
 


 
Головна » Статті » Турніри

Чемпіонат з міні-футболу 2015-2016р. ІІ ліга спорткомплекс Розсошенці

Куликове

 

2-5

5-2

2-5

2-9

 6-3

7-7

7-2

4-2

1-5

Сокіл

4-6

 

10-1

3-2 

2-1

3-3

2-9

4-5

 4-0

3-3

Головач

5-5

2-9

 

4-11

4-6

 6-11

0-8

5-7 

5-2

4-11

Супрунівка

6-4

10-2

7-1

 

3-1

7-3

 7-5

7-2

11-1

3-10

Спортинг

3-5

2-4

7-3

 1-2

 

3-6

 3-8

2-7

3-3

1-9 

Геліос

 3-3

8-7

 12-0

2-1

5-2

 

3-8

5-9

6-2

6-9

Олімп-3

1-9

3-6

3-3 

3-4

2-3

6-8

 

6-4

3-3

5-3 

Чайка

3-6

3-5

5-2

8-4

6-2

3-0

4-4

 

4-4

5-6

Атлетик

8-11

2-6

8-3

3-4 

3-4

3-0

2-5

9-4

 

4-9

Злагода-2

6-4

8-3

15-2

4-1

4-2

3-4

2-5 

3-3

10-1

 

Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (01.12.2015) Переглядів: 360 | Коментарі: 10 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 10
09.05.2016 10:31:13 Понеділок | №10

20-21.02.2016 13 тур
«Спортинг» (с. Терешки) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 3:8
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 3:4
«Головач» (с. Головач) – «Куликове» (с. Куликове) – 5:5
«Сокіл» (с. Степне) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 3:3
«Злагода-2» (с. Кірове) – «Чайка» (с. Судіївка) – 3:3

27-28.022016 14 тур
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Спортинг» (с. Терешки) – 5:2
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 7:5
«Чайка» (с. Судіївка) – «Головач» (с. Головач) – 5:2
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Злагода-2» (с. Кірове) – 4:9
«Куликове» (с. Куликове) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:5

5-6.03.2016 15 тур
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 7:3
«Спортинг» (с. Терешки) – «Куликове» (с. Куликове) –3:5
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Чайка» (с. Судіївка) – 9:4
«Сокіл» (с. Степне) – «Головач» (с. Головач) – 10:1
«Злагода-2» (с. Кірове) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 2:5

12,13,20.03.2016 16 тур
«Головач» (с. Головач) – «Спортинг» (с. Терешки) – 4:6
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 3:3
«Куликове» (с. Куликове) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 2:5
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Злагода-2» (с. Кірове) – 6:9
«Чайка» (с. Судіївка) – «Сокіл» (с. Степне) – 3:5

26-27.03.2016 17 тур
«Злагода-2» (с. Кірове) – «Куликове» (с. Куликове) – 6:4
«Головач» (с. Головач) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 4:11
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Чайка» (с. Судіївка) – 6:4
«Спортинг» (с. Терешки) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:4
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 3:0 (техн. пер.)

2-3.04.2016 18 тур
«Чайка» (с. Судіївка) – «Спортинг» (с. Терешки) – 6:2
«Куликове» (с. Куликове) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 4:2
«Злагода-2» (с. Кірове) – «Головач» (с. Головач) – 15:2
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 3:8
«Сокіл» (с. Степне) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 3:2

27.02.2016 22:23:14 Субота | №9

06-07.02.2016 11 тур
«Спортинг» (с. Терешки) – «Злагода-2» (с. Кірове) – 1:9
«Головач» (с. Головач) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 0:8
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Чайка» (с. Судіївка) – 7:2
«Сокіл» (с. Степне) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 4:0
«Куликове» (с. Куликове) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 6:3

12 тур
13-14.02.2016 р. 12 тур
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Головач» (с. Головач) – 12:0
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Спортинг» (с. Терешки) – 3-4
«Злагода-2» (с. Кірове) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 4:1
«Чайка» (с. Судіївка) – «Куликове» (с. Куликове) – 3:6
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Сокіл» (с. Степне) – 3:6

20-21.02 2016 р. 13 тур
«Спортинг» (с. Терешки) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 3:8
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 3:4
«Головач» (с. Головач) – «Куликове» (с. Куликове) – 5:5
«Сокіл» (с. Степне) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 3:3
«Злагода-2» (с. Кірове) – «Чайка» (с. Судіївка) – 3-3

01.02.2016 14:57:09 Понеділок | №8

30-31.01.2016 року 10 тур
Супрунівка - Спортинг 3-1
Атлетик -Головач 8-3
Олімп-3 - Куликове 1-9
Чайка - Геліос 3-0(техн.)
Злагода-2 - Сокіл 8-3

23-24.01.2016р. 9 тур
Головач - Злагода-2 4-11
Спортинг - Чайка 2-7
Супрунівка - Сокіл 10-2
Олімп-3 - Геліос 6-8
Атлетик - Куликове 8-11

23.01.2016 21:23:19 Субота | №7

16-17.2016 р. 8 тур
«Куликове» (с. Куликове) – «Злагода-2» (с. Кірове) – 1:5
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Головач» (с. Головач) – 7:1
«Сокіл» (с. Степне) – «Спортинг» (с. Терешки) – 2:1
«Чайка» (с. Судіївка) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 4:4
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 6:2

15.01.2016 21:00:37 П’ятниця | №6

09-10.01.2016 р. 7 тур
Злагода-2 - Геліос 3-4
Спортинг - Головач 7-3
Супрунівка - Куликове 6-4
Атлетик - Олімп-3 2-5

05.01.2016 22:36:54 Вівторок | №5

02.03.01.2016 р. 6 тур
Чайка - Атлетик 4-4
Геліос - Супрунівка 2-1
Куликове - Спортінг 2-9
Головач - Сокіл 2-9
Олімп-3 - Злагода-2 5-3

02.01.2016 21:46:52 Субота | №4

26-27.12.2015 р. 5 тур
Злагода-2 - Атлетик 10-1
Спортинг - Геліос 3-6
Олімп-3 - Супрунівка 3-4
Головач - Чайка 5-7
Сокіл - Куликове 4-6

19-20.12.2015 р. 4 тур
Олімп-3 - Спортинг 2-3
Супрунівка - Атлетик 11-1
Куликове - Головач 5-2
Геліос - Сокіл 8-7
Чайка - Злагода-2 5-6

17.12.2015 23:42:37 Четвер | №3

12-13.2015 р. 3 тур
«Головач» (с. Головач) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 6:11
«Супрунівка» (с. Супрунівка) – «Злагода-2» (с. Кірове) – 3:10
«Сокіл» (с. Степне) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 2:9
«Куликове» (с. Куликове) – «Чайка» (с. Судіївка) – 7:2
«Спортинг» (с. Терешки) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 3:3

08.12.2015 20:12:11 Вівторок | №2

5-6 грудня 2015 р. 2 тур
«Злагода-2» (с. Кірове) – «Спортинг» (с. Терешки) – 4:2
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Головач» (с. Головач) – 3:3
«Чайка» (с. Судіївка) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) – 8:4
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:6
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Куликове» (с. Куликове) – 3:3

06.12.2015 18:45:56 Неділя | №1

28-29.11.2015р
«Спортинг» (с. Терешки) – «Супрунівка» (с. Супрунівка) 1:2
«Головач» (с. Головач) – «Атлетик» (с. Мачухи) 5:2
«Куликове» (с. Куликове) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) 7:7
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Чайка» (с. Судіївка) 5:9
«Сокіл» (с. Степне) – «Злагода-2» (с. Кірове) 3:3

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.
Динамо в світі
Погода у Полтаві
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ