Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 
 
Архів записів
 


 
Головна » Статті » Турніри

Чемпіонат з міні-футболу 2015-2016р. ІІІ ліга спорткомплекс Розсошенці

Гренада

 

10-2

4-2 

 10-2

7-2

7-1

4-5

9-2

3-2

9-1

4-1

Злагода

2-3

 

7-3

11-2

11-1

0-4

2-10

11-8

7-3 

 8-4

6-3

Космос-2

2-5

0-5

 

4-3

1-3

3-3

 5-0

1-3

4-8

 4-0

4-3

Золотий Орел

2-8

7-7

1-6 

 

2-3

3-5

3-12

3-3 

4-6

1-10

1-2 

Дніпро

0-3

1-3

 1-5

 4-2

 

2-6

1-10

2-1

3-6

5-6

2-1

Авангард

 2-4

2-8

 3-2

0-3

8-3

 

 4-5

2-5

3-0 

0-4 

3-6

 Калашники

2-7

3-5

 8-4

8-2

7-2

3-0

 

4-2

 7-3

8-3

3-7

Ворскла

3-6

2-9

0-2 

7-4

2-3

1-5

2-5 

 

 7-6

 4-5

 3-3

 Супрунівка-2

2-6

1-3

3-1

4-5

4-7 

3-6

3-3

4-4 

 

5-3

2-1

 Промінь

3-6

10-4

2-3

5-3

3-0 

4-6

5-5

6-4

4-3

 

3-5

 Динамо Божково

3-6

1-7 

3-6

2-4

4-3

2-4

2-7

5-1

10-7

7-5

 

Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (01.12.2015) Переглядів: 349 | Коментарі: 11 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 111 2 »
12.08.2016 16:04:20 П’ятниця | №11

14 тур
27-28 лютого 2016 р. (субота):
«Гренада» (с. Микільське) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 4:2
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 4:3
«Злагода» (с. Кірове) – «Авангард» (с. Минівка) – 0:4
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Динамо» (с. Божківське) – 2:1
«Золотий Орел» (с. Степне) – ПП ім. Калашника – 3:12

15 тур
5-6 березня 2016 р. (субота):
«Авангард» (с. Минівка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 0:4
«Ворскла» (с. Кротенки) – «Динамо» (с. Божківське) – 3:3
ПП ім. Калашника – «Гренада» (с. Микільське) – 2:7
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 4:7
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Злагода» (с. Кірове) – 0:5

16 тур
12 березня 2016 р. (субота):
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Авангард» (с. Минівка) – 2:6
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 2:3
«Ворскла» (с. Кротенки) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 7:6
«Динамо» (с. Божківське) – «Золотий Орел» (с. Степне) – 2:4
«Злагода» (с. Кірове) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 2:10

17 тур
13-14 березня 2016 р.

«Авангард» (с. Минівка) – «Ворскла» (с. Кротенки) – 2:5
ПП ім. Калашника – «Промінь» (с. Ковалівка) – 8:3
«Динамо» (с. Божківське) – «Гренада» (с. Микільське) – 3:6
«Супрунівка-2» – «Золотий Орел» (с. Степне) – 4:5
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Злагода» (с. Кірове) – 1:3

18 тур

26-27 березня 2016 р.

«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Динамо» (с. Божківське) – 4:3
«Золотий Орел» (с. Степне) – «Гренада» (с. Микільське) –2:8
«Авангард» (с. Минівка) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 3:0 (тех. пер.)
«Дніпро» (с. Заворскло) – ПП ім. Калашника – 1 :10
«Ворскла» (с. Кротенки) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 4:5

19 тур
9 квітня 2016 р. (субота):
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Авангард» (с. Минівка) – 3:3
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Золотий Орел» (с. Степне) – 4:2
ПП ім. Калашника – «Динамо» (с. Божківське) – 3:7
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Злагода» (с. Кірове) – 10:4
«Гренада» (с. Микільське) – «Ворскла» (с. Кротенки) – 9:2

20 тур
10 квітня 2016 р. (неділя):

«Супрунівка-2» – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 3:3
«Авангард» (с. Минівка) – «Динамо» (с. Божківське) – 3:6
.«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 1:3
«Золотий Орел» (с. Степне) – «Ворскла» (с. Кротенки) – 3:3
«Злагода» (с. Кірове) – «Гренада» (с. Микільське) – 2:3

21 тур
16 квітня 2016 р. (субота):

«Ворскла» (с. Кротенки) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 2:3
«Супрунівка-2» – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 3:1
«Золотий Орел» (с. Степне) – «Злагода» (с. Кірове) – 7:7
ПП ім. Калашника – «Авангард» (с. Минівка) – 3:0
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Гренада» (с. Микільське) – 3:6

22 тур
17 квітня 2016 р. (неділя):
«Динамо» (с. Божківське) – «Супрунівка-2» – 10:7
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – ПП ім. Калашника – 5:0
«Гренада» (с. Микільське) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 7:2
«Золотий Орел» (с. Степне) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 1:10
«Злагода» (с. Кірове) – «Ворскла» (с. Кротенки) – 11:8

22.02.2016 20:39:08 Понеділок | №10

30-31.01.2016 р 10 тур
«Злагода» (с. Кірове) – «Золотий Орел» (с. Степне) – 11:2
«Гренада» (с. Микільське) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 9:1
«Авангард» (с. Минівка) – ПП ім. Калашника – 4:5
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Ворскла» (с. Кротенки) – 2:1
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Супрунівка-2» – 4:8

6 лютого 2016 р. 11 тур
ПП ім. Калашника – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 8:4
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Золотий Орел» (с. Степне) – 5:3
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Динамо» (с. Божківське) – 2:1
«Дніпро» (с. Заворскло) – «Гренада» (с. Микільське) – 0:3 (техн. поразка)
«Ворскла» (с. Кротенки) – «Злагода» (с. Кірове) – 2:9

13-14.02.2016 р. 12 тур
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 3:0
«Злагода» (с. Кірове) – «Динамо» (с. Божківське) – 6:3
«Ворскла» (с. Кротенки) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 0:2
«Золотий Орел» (с. Степне) – «Авангард» (с. Минівка) – 3:5
«Гренада» (с. Микільське) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 3:2

20-21.02.2016 р. 13 тур
ПП ім. Калашника – «Ворскла» (с. Кротенки) – 4:2
«Динамо» (с. Божківське) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 7:5
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Золотий Орел» (с. Степне) – 4:3
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Злагода» (с. Кірове) – 1:3
«Авангард» (с. Минівка) – «Гренада» (с. Микільське) – 2:4

01.02.2016 15:02:40 Понеділок | №9

24-25.01.2016р. 9 тур
Динамо - Авангард 2-4
Дніпро - Космос-2 1-5
Ворскла - Золотий Орел 7-4
Гренада - Злагода 10-2
ПП ім.Калашника - Супрунівка-2 7-3

23.01.2016 21:13:23 Субота | №8

16-17. 2016 р. 8 тур
«Ворскла» (с. Кротенки) – «Гренада» (с. Микільське) – 3:6
«Динамо» (с. Божківське) – ПП ім. Калашника – 2:7
«Золотий Орел» (с. Степне) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 2:3
«Авангард» (с. Минівка) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 3:2
«Злагода» (с. Кірове) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 8:4

15.01.2016 20:05:10 П’ятниця | №7

9-10.01.2016 р. 7 тур
«Динамо» (с. Божківське) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 3:6
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Ворскла» (с. Кротенки) – 6:4
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Авангард» (с. Минівка) – 3:6
«Гренада» (с. Микільське) – «Золотий Орел» (с. Степне) – 10:2
ПП ім. Калашника – «Дніпро» (с. Заворскло) – 7:2

05.01.2016 22:29:21 Вівторок | №6

03-04.01.2015 6 тур
Гренада - Динамо Божково 4-1
Ворскла - Авангард 1-5
Промінь - Калашники 5-5
Золотий Орел - Супрунівка-2 4-6
Злагода - Дніпро 11-1

02.01.2016 20:19:20 Субота | №5

26-27.12.2015 р. 5 ТУР
«Авангард» (с. Минівка) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 8:3
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 4:0
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Ворскла» (с. Кротенки) – 4:4
«Золотий Орел» (с. Степне) – «Динамо» (с. Божківське) – 1:2
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Злагода» (с. Кірове) – 3:5

23.12.2015 23:06:44 Середа | №4

19-20.12.2015р. 4 тур
Ворскла - Динамо 1-5
Промінь - Авангард 4-6
Дніпро - Супрунівка-2 3-6
Гренада - Калашники 4-5
Злагода - Космос-2 7-3

17.12.2015 23:36:57 Четвер | №3

12-13. 2015 р. 3 тур
«Авангард» (с. Минівка) – «Злагода» (с. Кірове) – 2:8
«Космос-2» (с. Тахтаулове) – «Гренада» (с. Микільське) – 2:5
«Динамо» (с. Божківське) – «Дніпро» (с. Заворскло) – 4:3
«Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – «Промінь» (с. Ковалівка) – 5:3
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Золотий Орел» (с. Степне) – 8:2

08.12.2015 20:26:37 Вівторок | №2

5-6 грудня 2015 р. 2 тур
«Ворскла» (с. Кротенки) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 2:5
«Промінь» (с. Ковалівка) – «Динамо» (с. Божківське) – 3:5
«Золотий Орел» (с. Степне) – «Космос-2» (с. Тахтаулове) – 1:6
«Гренада» (с. Микільське) – «Авангард» (с. Минівка) – 7:1
«Злагода» (с. Кірове) – «Супрунівка-2» (с. Супрунівка) – 7:3

1-10 11-11
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.
Динамо в світі
Погода у Полтаві
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ