Увійти
 
 
 
НОВИНИ УКРАЇНИ
 
Загружается...
 
 
ТЕГИ
 
 
 
Ваша думка
 
Оцініть наш сайт
· Результати ·
Всього відповідей: 107
 
 
Оголошення
 
 
 
Статистика
 
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0


Сьогодні були на сайті:


 
 
Архів записів
 


 
Головна » Статті » Турніри

ЧЕМПІОНАТ ВФСТ КОЛОС ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ 2016-2017р. ІІ ЛІГА

Нива

 

3-5

1-4

5-7

+/-

4-0

2-3

3-9

1-7

2-4

Сокіл

4-2

 

2-1

5-2

3-0

2-2

5-4

3-4

 7-5

5-3

Молодь

5-3

1-6

 

4-8

8-4

3-1

6-7

 2-6

6-2

1-3

ПП ім.Калашника

6-4

2-5

3-5

 

6-1

3-10

 2-3

4-9

3-5

2-5

Спортинг

1-7

0-3

1-9

5-8

 

2-10

 3-7

4-7

1-9

3-6

Геліос

 5-2

6-2

 5-4

7-8

3-4

 

6-3

3-0

3-0

1-5

Олімп-3

3-3

4-6

 8-0

4-1

10-3

4-11

 

3-4

2-9

1-3

Чайка

6-7

2-8

4-7

9-4

5-4

7-2

4-3

 

9-5

4-6

Атлетик

0-7

3-9

9-2

1-5

7-1

3-6

4-5

6-6

 

2-2

Гренада

4-3

3-5

4-3

9-3

6-2

1-2

 4-3

11-1

2-5

 

Категорія: Турніри | Додав: FC_DYNAMO (17.12.2016) Переглядів: 88 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
16.04.2017 20:48:04 Неділя | №5

10 тур 11 лютого 2017 р.
«Чайка» (с. Судіївка) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 4:3
«Спортинг» (с. Терешки) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 2:10
«Гренада» (с. Микільське) – «Сокіл» (с. Степне) – 3:5
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Нива» (с. Коломацьке) – 0:7
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Молодь» (с. Мачухи) – 3:5

11 тур 18 лютого 2017 р.
«Чайка» (с. Судіївка) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 9:4
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Спортинг» (с. Терешки) – 10:3
«Сокіл» (с. Степне) – «Молодь» (с. Мачухи) – 2:1
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 3:0
«Нива» (с. Коломацьке) – «Гренада» (с. Микільське) – 2:4

12 тур 25 лютого 2017 р.
«Спортинг» (с. Терешки) – «Чайка» (с. Судіївка) – 4:7
. «Молодь» (с. Мачухи) – «Нива» (с. Коломацьке) – 5:3
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 4:5
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:5
«Гренада» (с. Микільське) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 1:2

13 тур 4 березня 2017 р.
«Спортинг» (с. Терешки) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 5:8
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Молодь» (с. Мачухи) – 5:4
«Нива» (с. Коломацьке) – «Сокіл» (с. Степне) – 3:5
«Чайка» (с. Судіївка) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 9:5
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Гренада» (с. Микільське) – 1:3

14 тур 11 березня 2017 р.
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Спортинг» (с. Терешки) – 7:1
«Молодь» (с. Мачухи) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 6:7
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Нива» (с. Коломацьке) – 6:4
«Сокіл» (с. Степне) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 2:2
«Гренада» (с. Микільське) – «Чайка» (с. Судіївка) – 11:1

15 тур 25 березня 2017 р.
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Нива» (с. Коломацьке) – 5:2
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Сокіл» (с. Степне) – 4:6
«Атлетик» (с. Мачухи) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 1:5
«Спортинг» (с. Терешки) – «Гренада» (с. Микільське) – 3:6
«Чайка» (с. Судіївка) – «Молодь» (с. Мачухи) – 4:7

16 тур 2 квітня 2017 р.
ПП ім. Калашника – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 3:10
«Сокіл» (с. Степне) – «Чайка» (с. Судіївка) – 3:4
«Гренада» (с. Микільське) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 2:5
«Молодь» (с. Мачухи) – «Спортинг» (с. Терешки) – 8:4
«Нива» (с. Коломацьке) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 2:3

17 тур 8 квітня 2017 р.
«Спортинг» (с. Терешки) – «Сокіл» (с. Степне) – 0:3 (техн. пор.)
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 4:11
«Чайка» (с. Судіївка) – «Нива» (с. Коломацьке) – 6:7
«Гренада» (с. Микільське) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 9:3
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Молодь» (с. Мачухи) – 9:2

18 тур 15 квітня 2017 р.
«Нива» (с. Коломацьке) – «Спортинг» (с. Терешки) – +:-
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Чайка» (с. Судіївка) – 3:0 (техн. пер.)
«Сокіл» (с. Степне) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 7:5
«Молодь» (с. Мачухи) – «Гренада» (с. Микільське) – 1:3
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 2:3

16.04.2017 20:43:16 Неділя | №4

8 тур 28 січня 2017 р.
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 6:3
«Молодь» (с. Мачухи) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 6:2
«Сокіл» (с. Степне) – «Спортинг» (с. Терешки) – 3:0 (техн. пер.)
«Нива» (с. Коломацьке) – «Чайка» (с. Судіївка) – 3:9
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Гренада» (с. Микільське) – 2:5

9 тур 4 лютого 2017 р.
«Спортинг» (с. Терешки) – «Нива» (с. Коломацьке) – 1:7
«Чайка» (с. Судіївка) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 7:2
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 4:1
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Сокіл» (с. Степне) – 3:9
«Гренада» (с. Микільське) – «Молодь» (с. Мачухи) – 4:3

24.01.2017 22:37:50 Вівторок | №3

8-9 січня 2017 р. 6 тур
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 3:5
«Нива» (с. Коломацьке) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 4:0
«Сокіл» (с. Степне) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 5:4
«Молодь» (с. Мачухи) – «Чайка» (с. Судіївка) – 2:6
«Гренада» (с. Микільське) – «Спортинг» (с. Терешки) – 6:2

21-22 січня 2017 р. 7 тур
«Спортинг» (с. Терешки) – «Молодь» (с. Мачухи) – 1:9
«Геліос» (с. Нижні Млини) – ПП ім. Калашника – 7:8
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Нива» (с. Коломацьке) – 3:3
«Чайка» (с. Судіївка) – «Сокіл» (с. Степне) – 2:8
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Гренада» (с. Микільське) – 2:2

31.12.2016 11:12:38 Субота | №2

4 тур 17-18 грудня 2016 р.
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Чайка» (с. Судіївка) – 6:6
«Гренада» (с. Микільське) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 4:3
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Спортинг» (с. Терешки) – 6:1
«Сокіл» (с. Степне) – «Нива» (с. Коломацьке) – 4:2
«Молодь» (с. Мачухи) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 3:1

5 тур 24-25 грудня 2016р.
«Нива» (с. Коломацьке) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 5:7
«Спортинг» (с. Терешки) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 1:9
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Молодь» (с. Мачухи) – 8:0
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Сокіл» (с. Степне) – 6:2
«Чайка» (с. Судіївка) – «Гренада» (с. Микільське) – 4:6

17.12.2016 22:08:30 Субота | №1

1 тур 26-27 листопада 2016 р.
«Молодь» (с. Мачухи) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 4:8
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Чайка» (с. Судіївка) – 3:4
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Спортинг» (с. Терешки) – 3:4
«Сокіл» (с. Степне) – «Гренада» (с. Микільське) – 5:3
«Нива» (с. Коломацьке) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 1:7

2 тур 3-4 грудня 2016 р.
«Спортинг» (с. Терешки) – «Олімп-3» (с. Розсошенці) – 3:7
«Атлетик» (с. Мачухи) – «Геліос» (с. Нижні Млини) – 3:6
«Гренада» (с. Микільське) – «Нива» (с. Коломацьке) – 4:3
«Молодь» (с. Мачухи) – «Сокіл» (с. Степне) – 1:6
ПП ім. Калашника (с. Калашники) – «Чайка» (с. Судіївка) – 4:9

3 тур 10-11 грудня 2016 р.
«Олімп-3» (с. Розсошенці) – «Атлетик» (с. Мачухи) – 2:9
«Нива» (с. Коломацьке) – «Молодь» (с. Мачухи) – 1:4
«Сокіл» (с. Степне) – ПП ім. Калашника (с. Калашники) – 5:2
«Геліос» (с. Нижні Млини) – «Гренада» (с. Микільське) – 1:5
«Чайка» (с. Судіївка) – «Спортинг» (с. Терешки) – 5:4

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Швидкий перехід
Турніри [79]
Турнірна таблиця
Результати останніх ігор [0]
Результати матчів, рахунок ігор, кращі моменти та курйозні ситуації. Все найцікавіше, що трапляється під час ігор.
Динамо в світі
Погода у Полтаві
Корисні сайти
ОСТАННІ НОВИНИ